Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 019c - Başka Dünyaya Ait

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Ulan bir an kendime bunlar işin kantarını topuzunu kaçırdılar, benden habersiz toplanıp duruyorlar.. Öyle neşeli pozlar felan.. Ne ayak derken görüntülerin 1978 yazından kaldığını farkedip bir oh çektim.. Bugün de rahatız, kurtardık çocuklarım dedim kendime.. İhtilal filan yok.. Sonra dedim bir yönetmelik yayınla, sana sormadan toplanmayı yasakla, toplantıların en fazla iki kişi ile yapılabileceğini karar altına al, sonrasında toplantı tutanaklarının ayrı ayrı yönetime sunulması yani bana... Ne diyorum ya ben.. Yetişin dostlar.. Bana bir haller oluyor.. Teşekkürler dostum çok güzel bir sunum olmuş, ellerin ve zekan dert görmesin..

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,113
İstanbul
Ben de kendi kendime soruyordum, Cemil hocam niye konuya girmiyor diye.
Meğer biz Zeki ağabey ile eski İstanbul günlerimizi yad ederken o bize sürpriz hazırlıyormuş.
Teşekkürler Cemilciğim, çok hoş olmuş.

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,401
66,741
Karagümrük
Tüm ekip iş başında.
Ne mutlu bizlere ki bu güzel insanlarla
aynı çatı altındayız.
Süper paylaşımınız için teşekkürler değerli arkadaşım...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili kardeşim,gülen kardeşim ellerine sağlık.Resimler çok güzelller.Samimiyet,dostluk ve sevgi kokuyor.Herbiriniz çok iyisiniz,çok iyi insanlarsınız,Allah (c.c)hepinizden razı olsun,herşey gönlünüzce olsun.

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Güzel bir toplantı ve güzel bir paylaşım daha olmuş.....
Elleriniz dert görmesin...
Teşekkürler...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Fotograflarınız ve balonlamalarınız çok hoş ne güzel bir muhabbet ortamı,karargahınız çok güzel ellerinize sağlık değerli üstadlarım :)