Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 012b - Fırtınaların Efendisi

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Martin amcanın ezeli düşmanı Orloff
bu kez Diana'yı kaçırmış,eyvah ki eyvah!
Bu oldukça heyecanlı macera bakalım nasıl bitecek:

097qvq.jpg
099tit.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,403
İzmir
Oooooooo!!!!!!!! Fırından yeni Martin çıkmış. Sıcak sıcak. Dadından yinmez gari. Çok teşekkürler, gülen adam.

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Pırıl pırıl bir Martin Amca klasik seri üstelik efsane kadronun başrolde olduğu bir sayı. Çok teşekkürler sayın Yeryüzü.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Martin amcanın bu serüvenleri, lisede okuduğumuz tarih kitaplarıyla tanıştığımız mitolojik kahramanlar, eski halkların tanrıları ve efsaneleri hem hatırlıyoruz, hem de ilginç bakış açılarıyla heyecanlı maceraların kahramanları olarak okuyoruz. Hem bilgimiz tazeleniyor, hem de farklı bir göz ve düşünceyle tanışıyoruz. Coğrafi ve antik bilgiler edinme, heyecanlı bir çizgi roman okuması da bir başka kazanımımız.

Çok teşekkür ediyorum sevgili yeryüzü, hep olduğu gibi pırıl pırıl tarama ve düzenleme...

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
Yunan tanrıları mı onlar? :p

henüz ışın tabancalı Martin emice'nin maceralarına başlamadım ama dosya epey kabarmış

emeği geçenler teşekkürler :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,759
İstanbul
Güçlü düşman bir çizgi romanı, sadece çizgi romanı değili her öyküyü, her sinema filmini de çok daha çekici ve ilginç yapıyor. Orloff da bu tür düşmanlardan bir tanesi.

İlgi ve keyifle okuyacağım bu kitap için teşekkür ediyorum, sevgili dostum.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Mehmet Ali hocamın kulakları çınlasın:D
Martin burda:D:D:D
Eline sağlık doktorum.
Harika adamsın.
Teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Benim için bayram gibi bir gün inanın.
Birbirinden güzel kitaplar,hepsi birbirinden değerli dostların armağanları,insan daha ne ister?
Sevgili kardeşim sen çok yaşa,sağolasın.Martin amca'lar için çok çok teşekkürler ederim,en iyi akşamlar diliyorum,sevgiler ve saygılar.