Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 001a - Geçmişin Sırları

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

bundan yaklaşık 20 gün önce değerli dostum Savok vasıtası ile ilkinin linkini birazdan vereceğim Martin Mystere Klasik Maceralar serisinin taranma görevinin bana uygun görüldüğünü öğrendim. Şimdiye kadar 20 civarında kitap taramış ve bu işe yeni başlamış biri olarak bunu bir şeref kabul ettim ama ne kabul ettiğimi kitapları geçen cumartesi elime alınca anladım herbiri 400 sayfasan oluşan 8 cilt. Cilt olarak paylaşmanın upload ve download sorunu yaşatabileğini düşündüğümden her cildi 4 sayı olarak tarayıp, paylaşacağım. Zaten her sayının ayrı cilt kapağı var sadece arka kapağı yok. Sanırım haftada 1-2 tane hızıyla tarayabirim.

Sevgi - Saygı

by6v1fbuhc70npkd0.jpg

Alternatif Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Değerli zamanınızı foruma harcamanız için söyleyecek söz bulamıyorum.Foruma yaptığınız katkı gittikçe artıyor.Sağolun varolun.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Sevgili abartman biraz abartmış
ketenpere durumları yok
biraz kandırmış olabilirim
sevgili dostum beni affetsin.
Ellerine sağlık.
Saygılarımla.

Bilgi notu:
Tam olarak bilmiyorum ancak bu seri Tay yayınlarının yayımladığı seriymiş..

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,712
Bu siteyi 2009'da Martin Mystere kitaplarını okumak için , googledan ararken buldum. O günden bu yana devamlı bu siteye girerim. Şimdi hergün bir kitap okusam 20 yılda bitiremeyeceğim hacimdeki e-kitaplık sitesine sahibiz. Amma velakin benim yine favorim olan bu kitap için sana (biraz görev olarak gelsede :) ) minnetdar olduğumuzu bilmeni isterim.İyiki varsınız..

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
Sevgili Gülyabani , Yeni görevin hayırlı ve uğurlu olsun. Bu seriyi tamamen okudum. Ancak senin güzel taramalarını sabırsızlıkla bekleyeceğim. Sağlıklı ve mutlu kal.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Allah Kolaylık versin. Martin benim okumayı ençok sevdiğim eğitici yönü de olan bir ÇR. ZAhmetleriniz için çok teşekkür ederim.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Gerçekten çok meşakkatli bir iş üstlenmişsin, kolaylıklar diliyorum. Profesör, Savok, Gulyabani elbirliğiyle bize kazandırdığınız hazine için çok teşekkür ediyorum.

bonelli1910

Kıdemli Üye
25 Nis 2011
129
230
Arşivlik bir seri daha Martin amcamızın ilk sayısı bu değerli paylaşım ve tarama için çok teşekkürler emeğinize sağlık.