Martin Mystere Almanak 11 - 1998 - Karanlıklar Halkı

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
image00002lml.jpg
image00006.jpg

Tek sayfa tarama.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Martin amca paylaşımlarınızı zevkle izliyoruz sağol Vefalı kardeşim.

Son düzenleme:

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
bu güzel paylaşıma teşekkür ederken şu soruyuda araya sıkıştırıvereyim
mm almanaklar yayınlanmış maceralardan mı oluşuyor ?
bazı almanakları indirmiştim, maceralara göz atarken çok tanıdık geldi. bazılarını anımsadım, bazılarını ise hatırlayamadım gibi. tereddütler içerisinde aceba indirip saklasammı diye düşünüyorum.. nedir bunların durumu ?

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
martini bu kılıkla görünce aklıma arsen lüpen geldi.:).çok sağol..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Martin'in bir atasının macerası analtılıyor, İndiana Jones tadında bir öykü.

Teşekkürler, dostum.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,578
albay'a

Martin Mystere Almanaklar,

Martin Mystere Lal Kitap(Bonelli Comics)Özel Seri Sayı 29 - Gizemli Dünyamız ile başlıyor serinin sonunu kadar devam ediyor. özel seriyi incelerseniz 2. sayfaların içinde yayın sırasını görürsünüz, saygılarla..
vefalı arkadaşada teşekkürler...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Vefalı kardeşim almanak için çok teşekkürler ederim.Bir sürü almanağım oldu sayende.Sevgi ve saygılar sana,en iyi günler dilerim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,078
bazı almanakları indirmiştim, maceralara göz atarken çok tanıdık geldi. bazılarını anımsadım, bazılarını ise hatırlayamadım gibi. tereddütler içerisinde aceba indirip saklasammı diye düşünüyorum.. nedir bunların durumu ?

Sevgili albayım Almanaklar daha önce LAL yayın özel seride yayınlandı bazı maceralar 64 bazı maceralar 96 sayfa idi.Nedendir bilinmez,almanak serisi yayın sırasında birçok kapak resmi atlanıldı,bu seri orjinal sıralamayı takip edilerek kapakları orjinale birebir uyumlu fotoshop ile düzenliyerek daha net tek sayfa olarak tekrar paylaşım görmüş şeklidir.
LAL yayın söz konusu yayın şeklini ZAGORda'da sürdürdü MM almanakları tamamladığımda zagor'un almanaklarınıda orjinale uygun birebir kapakları fotoshop ile düzenliyerek aynı şekilde paylaşacağım.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
almanaklar herkesin hemen ısınamadığı ama bir sevdi mi tiryakisi olduğu bir seri.
Siz de paylaşımı aksatmıyorsunuz
teşekkürler.