Martin Mystere Almanak 08 - 1995 - Yeraltı Tünellerinde

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
00ese.jpg
02lgl.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Artık teşekkür etme şeklim tükeniyor ama çok şükür Martin tükenmiyor. Hocam, sahipsiz boynu bükük bırakmadınız teşekkürler :) .

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Artık teşekkür etme şeklim tükeniyor ama çok şükür Martin tükenmiyor. Hocam, sahipsiz boynu bükük bırakmadınız teşekkürler :) .

Sevgili pandora kısmet olursa biss serisinide tarayıp özel kapaklarıyla paylaşacağım.
Daha sırada martin'nin team-up(ortak maceralar serisivar)

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Vefalı kardeşim,Martin Mystere için çok teşekkürler ederim.En iyi geceler,iyi hafta sonları dilerim.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Gerçekte kurumuş Martin kaynaklarımızı pek güzel yeniden canlandırdınız, üstelik içinde müjde de var. Sağolun.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Değerli paylaşımın için teşekkürler vefalı kardeşim...

Verdiğin müjdeler için de ayrıca teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,642
Sevgili pandora kısmet olursa biss serisinide tarayıp özel kapaklarıyla paylaşacağım.
Daha sırada martin'nin team-up(ortak maceralar serisivar)

Bu macera bitmez, daha da heyecanlı olarak devam edecek

vefalı gibi dostların eksilmeyen paylaşma azmi, kalitesi giderek artan tarama ve düzenlemelerle asla bitmez bu macera

Hiç kimse bir yerlerden emir almıyor, hiyerarşi yok, mecburiyet yok

Dostluk ve paylaşım ruhu sarmış gönülleri

Hep tekrarladığım gibi çizgi roman rönesansı yaşanmakta Çizgi Diyarında

Bay_x 'ler, vefalı'lar, doruk'lar, oktay_izm'ler, önder atarlar, deadlouse71 'ler ( tüm rönesans bayraktarlarını sayamam ya, hadi kankaları ayırmamayım ) pandora1972 'ler ...

amok koşucuları değil bunlar

çizgi roman bayrağını zirveye dikmek için, hakkı olan saygınlığını önünde sonunda topluma kabul ettirecek akımın bayraktarları

yorulmaları söz konusu değil

nefeslenecekleri zaman Diyarın nice sesi çıkmayan, sırasını beklemekte olan gizli bayraktarları, bayrağı devralmak için ısınmakta

Hep birlikte başaracağız

artoklu

Yeni Üye
12 Kas 2010
40
4
Merhaba, mesajı nereye yazacağımı bilemedim. O nedenle buraya yazıyorum. Siteye normal giriş yapıyorum, üye olarak görünüyorum. Bu sayfaya girince üye olun diyor. Giriş yapıyorum birşey değişmiyor. İşin garibi diğer sayfalada böyle bir sorun yok, üye olarak görünüyorum.
teşekkür ederim.

artoklu

Yeni Üye
12 Kas 2010
40
4
Arkadaşlar, linkin bulunduğu sayfada bir sorun var, ne kadar giriş yaparsam yapayım, üye girişini kabul etmiyor, link görülmüyor; onun yerine üye olmalısınız yazısı görünüyor. Bir türlü linke ulaşamadım. İşin ilginci diğer sayfalarda böyle bir durum yok.
Teşekkürler.