Martin Mystere Almanak 02 - 1989 - Kıvılcım

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
00.jpg

TEK SAYFA TARAMA.

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Tam olmasından gurur duyuduğum arşivlerden birisidir Martin; kendileri kitaplığımda mümtaz bir yere sahiptirler. Sayenizde başka arkadaşlar da arşivlerini zenginleştirecekler, Martin ve kendi adıma teşekkürler :).

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,149
Kitapta bir an Mehmet Ali hocamı görür gibi oldum:D
Eline sağlık değerli dostum,teşekkür ederim.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Fumettilerin hala dünyada söz sahibi olmalarının nedeni Martin, Dylan, Dampyr gibi kahramanları yaratmış olmalarıyla yakından ilgilidir bence

Okurun ufkunu açmalarıyla, genel kültürüne, coğrafya ve mitoloji bilgilerine katkıları ve mizahlarıyla okuyucuyu kendilerine bağlamışlardır

Yanı sıra, son yıllardaki çizgilerinin güzelliği de bağlılığı perçinlemekte

Teşekkür ederim sayın vefalı

Saygılarımla

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Fumettilerin hala dünyada söz sahibi olmalarının nedeni Martin, Dylan, Dampyr gibi kahramanları yaratmış olmalarıyla yakından ilgilidir bence

Okurun ufkunu açmalarıyla, genel kültürüne, coğrafya ve mitoloji bilgilerine katkıları ve mizahlarıyla okuyucuyu kendilerine bağlamışlardır

Yanı sıra, son yıllardaki çizgilerinin güzelliği de bağlılığı perçinlemekte

Teşekkür ederim sayın vefalı

Saygılarımla
Size kesinlikle katılıyorum, bu çizgi romanların bazı maceralarında geçen kitapları satın aldığımı veya söz konusu olan olayların gerçekliğini araştırmak için başka kitaplar aldığımı bilirim. Bu da benim kendimi sürekli öğrenme durumunda olmamı sağlayan bir durum. Oysa dışarıdan bakan biri için yaptığım sadece çizgi roman okumak.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
çok güzel nadide bir martin mystere... şu an merakla inmesini bekliyor ve sevgili vefalıya bu değerli paylaşımı için çok teşekkür ediyorum...

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Allah'Im sonunda bir martin daha okuyabilceğim. SAğol Vefalı.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
martin' i hızla indiriyorum mister.kroki
vaziyetindeyim.eline koluna sağlık
sevgili vefalı.

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Çok zekice yazılmış , insanın merak duygusunu arttıran , genel kültür ve bilimsel bilgilerle öğretici bir macera daha. Hayal ürünü olabilecek konuları bilimsel verilerle ve tarihi bilgilerle somut , inandırıcı bir olaya dönüştürüyor Martin çizgi romanları. Paylaşım için teşekkür ediyorum.