Martın Mystere Tay Yayınları Sayı 27 - Üçüncü Göz

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Teşekkür ederim.
Güzel paylaşımlar.Seriyi tek başına tamamlamak üzeresin.
Tebrik ederim gerçekten.
Saygılar sevgiler.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,166
4,981
Bu tonlama ile " Martin Mystere"; siyah-beyazın en güzel halini almış. Elinize sağlık.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Sanmam ustat faydasi olacagini. Sadece eski Martinler cok kötü durumdaydi elimde bulunan cogunu webden buldugum bazilarini kendim düzenledigim renkli versiyonlari siyah beyaza cevirip orjinal Tay Yayinlarina benzetmeye calistim.

Söyle bir proje var windows icin derlemeyi basarabilirsem ya da birileri yardimci olursa diyardaki butun cizgiromanlari renkli yapabiliriz.

Bu seri bitince renkli Martinleri yayinlamaya baslayacagim.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Yok benim yaptiklarim zaten italyancadan Türkceye cevrilmis hazir ya da bazilarini kendimin hazirladigi renkli Martinlerden basit siyah beyaz dönüsüm yaparak elde ettim.

Ama yukardaki program icin ugrasiyorum onu becerebilirsem tek tikla bir sayfayi renklendirebiliyorum onu demek istedim.

Surda benzer bir sey var dene bak.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Yok benim yaptiklarim zaten italyancadan Türkceye cevrilmis hazir ya da bazilarini kendimin hazirladigi renkli Martinlerden basit siyah beyaz dönüsüm yaparak elde ettim.

Ama yukardaki program icin ugrasiyorum onu becerebilirsem tek tikla bir sayfayi renklendirebiliyorum onu demek istedim.

Surda benzer bir sey var dene bak.
oradan şu prgyi indirdim ama içinde setup veya exe dosyası olmadığı için kurulmuyor.Sadece pcden resim upload ederk siyah beyazları hafif renklendirme yapıyor tek tek..

Son düzenleme:

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Bende onun icin derlemeye calisiyorum :) Bir arkadas Linux icin derledi ama ben ya mac ya windows olani istiyorum. Oldukca basarili bir program.