Martin Mystere Aksoy Yayıncılık Sayı 15 - Büyülü Orman

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
attachment.php

Aksoy serisi bu sayıyla sona eriyor. Darısı diğer tüm çizgi romanlara.

Ekli dosyalar

• mmaksoy15.jpg
    mmaksoy15.jpg
    74.3 KB · Görüntü: 4,915
Moderatör tarafında düzenlendi:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,578
Aksoy serisi için sana sonsuz teşekkürler . Ben Çizgi romanı kafa boşaltmak için okurum ama Eğer okuyacağınız bir Atlantis ise mutlaka onu okumaya '' kafanız boşken '' başlamalısınız yoksa bi yerden sonra film kopuyor :)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Aksoy serisinin tamamlanmasında çok büyük emekleri bulunan değerli kardeşim Kroker'e gönülden teşekkürler...

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
üstad belki bu teşekkürü görmeyeceksin çünki 1 yılı geçmiş bir paylaşım ve ben ne yazıkki bu seriye daha yeni ulaştım ve siz paylaşımlarınıza yapılan yorumları merak edip okuyormusunuz bilmiyorum ama ...koca bir seriyi maviye boyayıp çıtır çıtır yemek gerçekten olağanüstü...teşekkürler..

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
üstad belki bu teşekkürü görmeyeceksin çünki 1 yılı geçmiş bir paylaşım ve ben ne yazıkki bu seriye daha yeni ulaştım ve siz paylaşımlarınıza yapılan yorumları merak edip okuyormusunuz bilmiyorum ama ...koca bir seriyi maviye boyayıp çıtır çıtır yemek gerçekten olağanüstü...teşekkürler..

Tüm mesajlarınız okunuyor dostum, afiyet olsun. :)

foreverr37

Yeni Üye
26 Kas 2010
39
7
saat baya geç olmasına rağmen bu seriyi tamamlamadan uyuyamam sanırım. bu serinin tamamlamasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler. indirmesi bile saatler sürüyo tarayan arkadaşların ellerine sağlık bütün bunlarla uğraşmak gerçek çok zahmetli ve zaman ve sabır gerektiren bi uğraş. bi kuru teşekkür olarak görülmesin teşekkürlerimiz gerçekten yaptığınız olayın farkındayız ve sonsuz teşekkürler
sağlıcakla kalın...