Savage Wolverine 2 : Ölüye Dokunan El

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
731406

Wilson Fisk, yani başına geçmek için çetin mücadeleler verdiği suç âlemindeki ünlü Kingpin, Hand adıyla bilinen Ninja lejyonunun önderliğine yükselmişti, fakat tahtını zorlayanlar yok değildi. Hakemler diye bilinen esrarengiz bir kurul, Fisk'i hayata döndürdükleri bir seçilmişle sınayarak görevinden azletme hamlesinde bulunduğunda, Fisk bu kirli hesabı görmeleri için Marvel evreninin en acımasız iki katilini göreve çağırır: Elektra ve Wolverine ... ölümcül Ninjalar, keskinden daha keskin kılıçlar ve ölümcül intikam hamleleriyle dolu destansı serüvende önlerine geleni kesip biçecekler! Ardından dünya dışı bir heyecan, benzersiz bir hikâyeyle yürekleri dağlayacak! Tuhaf bir gezegende ve o gezegenin daha da tuhaf sakinleri arasında mahsur kalan Wolverine, bu yabancı gezegeninin derinliklerinde saklı korkunç bir gerçeği açığa çıkaracak. Bu vahşi ve egzotik topraklardan sağ kurtulmaya çalışan Wolverine, peşindeki çocuk suikastçı ve onun geçmişiyle olan karanlık bağlantısıyla birlikte hedefine adım adım ilerleyecek!

Bu ciltte Zeb Wells ve Jock'un yazıp Joe Madureira ve Jock'un resimlediği Savage Wolverine #6-11 arası sayılar toplanmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
135 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2015
ISBN : 9786054983759

Etiket Fiyatı : 25,00 TL (KDV Dahil)
idefix Fiyatı :18,00 TL (KDV Dahil)

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Bir malın maliyeti hesaplanıyor, kar payı eklenip gerçek fiyat ortaya çıkıyor.
Sonra buna kol gibi bir fark ilave ediliyor ve buna etiket fiyatı deniyor. Yerseniz.:)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
İdefix 18 liradan satarken normalde 25 tl sonra çr sektörü niye iş yapmıyor sorusunun cevabı da meydan da sanki kara mizah gibi büyükbeyaz demiş yersen sonra şu bu kavgası birde yurtdışına bakın 6 liraya e-kitap var hemde 800 sayfalık kitaplar ben daha ne yazayım ki.