Punisher Max Cilt 2: İrlanda Mutfağı

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
655948.jpg

Punisher Max Cilt 2: İrlanda Mutfağı
Kolektif
Marmara Çizgi

Çizgi roman dünyasının en kışkırtıcı yazarlarından biri, çizgi roman dünyasının en kışkırtıcı karakterlerinden birine yeni bir yön veriyor-hem de keyfine göre! Hell's Kitchen'daki bir pubda bomba patladığında, Frank Castle, kendisini iki ölümcül çeteyle karşı karşıya getiren bir göreve atılmış bulur. Kesin olan tek bir şey vardır: Punisher asla taviz vermeyecektir. Bu cilt, GARTH ENNIS (The Boys) tarafında yazılıp LEANDRO FERNANDEZ (Wolverine) tarafından çizilen Punisher Max serisinin #7-12 arasındaki sayılarını içermektedir.
(Tanıtım Bülteninden)

Türkçe
144 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 16 x 24 cm
İstanbul, 2014

Etiket Fiyatı: 27 TL
İdefix Fiyatı: 16,20 TL​

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
"İrlanda Mutfağı" ismini görünce; aklıma hagins mi magins mi şimdi ismini tam hatırlayamadığım İskoçyalıların en meşhur yemeği geldi, adamlar en meşhur yemeğimiz diye getirip önümüze koydular, bir de parmaklarını yiyerek yalayıp yuttular, adetimdir; neden yapılıyor diye sordum ve öğrendim, ama ne siz sorun ne ben söyleyeyim, tabii ben otelde biskuvit ve şaraba talim :( sağol Yusufcum :) bizim mutfağımızın üstüne yok işte :d

12 Şub 2010
15,006
543,642
"İrlanda Mutfağı" ismini görünce; aklıma hagins mi magins mi şimdi ismini tam hatırlayamadığım İskoçyalıların en meşhur yemeği geldi, adamlar en meşhur yemeğimiz diye getirip önümüze koydular, bir de parmaklarını yiyerek yalayıp yuttular, adetimdir; neden yapılıyor diye sordum ve öğrendim, ama ne siz sorun ne ben söyleyeyim, tabii ben otelde biskuvit ve şaraba talim :( sağol Yusufcum :) bizim mutfağımızın üstüne yok işte :d

Ne şikayet ediyorsun sevgili Ozan:D
Cehennem Mutfağı yerine İrlanda Mutfağı demişler işte

Tanıtımların için çok teşekkür ediyorum sevgili Yusuf
İstanbul seyahatlerim seyrelince aktüelden bihaber kaldım şu sıralar