Beelzebub Manga İndir

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Beelzebub.jpg

İblislerin kralı, oğlu Prens Beelzebub'u, dünyaya yollar. Ancak dünyayı yıkacak ve dengeyi yok edecek bu prens, halen bir bebektir. Diğer taraftan lisede okuyan bir serseri olan Tatsumi Oga, şartlar gereği, kendini bir anda Beelzebub adlı bu bebeğin bakıcısı olarak bulur. Bebeğin asıl bakıcısı olan Hilda, durumu Tatsumi'ye anlatır ancak saf kötüye ve çok güçlü kişilere bağlanan Beelzebub'u, Tatsumi'den ayıramaz. Dünyanın sonunu getirecek Beelzebub'a bakmak zorunda Tatsumi, yanından bir dakika bile ayıramadığı bu ufaklıkla ne yapacaktır?

İndir: 1-221 İndir:
222-240. Bölüm:

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
971
5,770
Son dönemdeki manga paylaşımlarınız dikkat çekici , teşekkürler. Ayrıca , '' Dedektif Conan '' ciltleri paylaşımında bulunmanız mümkün mü ?

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
971
5,770
Dedectif Conan konusundaki yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Birçok ülkede milyonlarca fanı olan bu manga serisi ( son okuduğum kaynağa göre 220 milyonu geçmiş sanırım ), farklı dillerde her an güncellenen haberlerle takip ediliyor bildiğiniz gibi. Daha önce de tanık olduğum , çeşitli konulardaki manga paylaşımlarınız Dedektif Conan için de umutlandırdı beni. Çeşitli sitelerde online okuma imkanını bulduğum bu serinin ciltlerini , sizin kanalınızla arşivime katabilirsem sevinirim.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Dedectif Conan konusundaki yazdıklarınız için çok teşekkür ederim. Birçok ülkede milyonlarca fanı olan bu manga serisi ( son okuduğum kaynağa göre 220 milyonu geçmiş sanırım ), farklı dillerde her an güncellenen haberlerle takip ediliyor bildiğiniz gibi. Daha önce de tanık olduğum , çeşitli konulardaki manga paylaşımlarınız Dedektif Conan için de umutlandırdı beni. Çeşitli sitelerde online okuma imkanını bulduğum bu serinin ciltlerini , sizin kanalınızla arşivime katabilirsem sevinirim.

50 bölüm Türkçe buldum gönül isterdi ki daha fazla olsaydi

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
971
5,770
Uzun zamandır edinmek istediğim ciltlere sonuçta sizin kanalınızla edinmiş bulunuyorum. 50 cilt olsa da katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. İzleyen ciltlere ulaşabilirseniz , bizlerle paylaşmanızı dilerim. Zira , '' One Piece '' ya da '' One Punch Man'' serilerine ait güncellemeleriniz dikkatimi çekiyor. Sağolun .

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Uzun zamandır edinmek istediğim ciltlere sonuçta sizin kanalınızla edinmiş bulunuyorum. 50 cilt olsa da katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. İzleyen ciltlere ulaşabilirseniz , bizlerle paylaşmanızı dilerim. Zira , '' One Piece '' ya da '' One Punch Man'' serilerine ait güncellemeleriniz dikkatimi çekiyor. Sağolun .

Onları çok aksattim yarın guncellerim yarın bakayım güzel bir manga bulursam eklerim

eankara

Onursal Üye
24 May 2010
971
5,770
Eserleri Louvre müzesine kabul edilen Urasawa , Fransız meslektaşı ünlü Schuiten ile katıldığı bir panelde Schuiten'e ; '' Siz bir albümü iki ya da üç yılda çıkarıyorsunuz ama bizler her hafta 20 sayfa çizmek zorundayız '' diyordu. Özellikle İtalyan, Fransız , Belçika çizgi romanları seven biri olarak , uzun yıllar sonra kızımla ve eşimle '' Manga '' dünyasına girmemizde sizlerin katkısı büyük. Teşekkürler.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
Eserleri Louvre müzesine kabul edilen Urasawa , Fransız meslektaşı ünlü Schuiten ile katıldığı bir panelde Schuiten'e ; '' Siz bir albümü iki ya da üç yılda çıkarıyorsunuz ama bizler her hafta 20 sayfa çizmek zorundayız '' diyordu. Özellikle İtalyan, Fransız , Belçika çizgi romanları seven biri olarak , uzun yıllar sonra kızımla ve eşimle '' Manga '' dünyasına girmemizde sizlerin katkısı büyük. Teşekkürler.

Asıl ben teşekkür ederim