Berserk Tüm Ciltleri İndir 2022

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
NOT: 18 Yaş ve üstüyseniz okuyun.
Alternatif İsimler: ベルセルク, Berserk the Prototype
Yazar: Kentaro Miura
Çizer: Kentaro Miura
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Korku, Mature, Seinen, Doğaüstü, Trajedi
Durum: Devam Ediyor
Bölüm Sayısı: 337+
Tip: Manga (Sağdan Sola)
Türkçe Çeviri: Mnaki, Manga Türk Çeviri, Tortuga Çeviri

Tanıtım:
Guts idam edilmiş ölü bir kadın tarafından doğmuştur ve raslantıyla Gambino isimli bir paralı asker tarafından bulunmuştur... Gambino Guts'ı istemese de eşinin isteği üzerine onu evlat edinmiştir... Guts Gambino'nun paralı asker gurubunda bulunduğu süre içersinde ondan kıliç kullanmayı öğrenmiştir ama üvey annnesinin ölümü ve Gambino nun bunun nedeninin Guts un uğursuzluğu olarak kabul edişiyle zamanla Gambino Guts a karşı nefret beslemeye başlar...Bir gece Gambino sarhoşluğun etkisiyle Guts'a saldırır ...Guts kendini kurtarmak için Gambino yu öldürmek zorunda kalır...Guruptan kaçan Guts yıllar sonra bir paralı asker olarak karşımıza çıkar...Katıldığı bir kale kuşatması sırasında düşman birliğin kumandanlarından biri olan Bazuso yu öldürür...Ancak bu sırada kulenin tepesinden kendini izleyenlerden habersizdir...

NOT: Hala devam Ediyor

İndir:

Moderatör tarafında düzenlendi:

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Elinize emeğinize sağlık, çok güzel bir paylaşım olmuş. Berserk efsaneler arasındadır.

Saitama

Kıdemli Üye
1 Haz 2022
335
2,858
xppro,
Paylaşım için teşekkür ederim.
Linkten 36 sayı indirdim.

Aşağıda 40 cilt yayınlanmış diyor. Diğer ciltler henüz çevrilmedi mi acaba?

)
Berserk, Amerika'da Dark Horse Comics tarafından 40 cilt çevrilmiş ve yayınlanmıştır;

İlgin için teşekkürler.
Malesef türkçe çeviren bir fansub yok o yüzden bu kadar çevrilmiş şu ana kadar

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
xppro,
Paylaşım için teşekkür ederim.
Linkten 36 sayı indirdim.

Aşağıda 40 cilt yayınlanmış diyor. Diğer ciltler henüz çevrilmedi mi acaba?

)
Berserk, Amerika'da Dark Horse Comics tarafından 40 cilt çevrilmiş ve yayınlanmıştır;

İlgin için teşekkürler.

Arşivimde var ama düzenlenmesi gerekiyor. Düzenlemeleri yaptığım zaman paylaşırım. :)