Warner Bros Mandrake'yi filme aliyor

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,396

Mandrake the Magician’ın öncekilerden daha görkemli olacağı aşikar yeni uyarlaması Warner Bros. tarafından çekilecek. Idiocracy, Tropic Thunder, Men in Black 3 filmlerinin senaryosunu yazmış ve Get Hard filminin hem senaristi hem de yönetmeni olan Etan Cohen filmin yönetmen koltuğunda bulunuyor. Cohen’in önceki filmleri göz önüne alındığında yeni Mandrake filminin de mizahi tonunun baskın olacağı tahmin edilebilir.

Filmin başrolünde yer alacak oyuncu da belirlendi. Bu kişi daha ziyade komedi filmleriyle tanınan Sacha Baron Cohen olacak

!

Son düzenleme:

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,847
Navajo Köyü
Çok iyi, çok çok iyi... :24:
Kahramanlarımızın değerlerinin bilinmesi ile ilgili haberler beni çok sevindiriyor,
Mandrake aileden biri gibi sanki. ;)

Son düzenleme:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Sacha Cohen fikri beni anında soğuttu :(
Mandrake, daha snob, daha salon beyefendisi, daha ciddi bir karakter. Sachayı ise ben gördükçe gülesim gelir :D

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,396
Zaten yönetmende kardesi sanirim ve hep komedi filmlerine imza atmis bu kadrodan ne kadar ciddibir Mandrake cikar bilmiyorum.

Ama ne olursa olsun bir Mandrake filmi izlemek güzel olacaktir.

ayberk

Süper Üye
14 Nis 2011
310
386
Eyüp Sultan
40 Seneden beri isteyip, beklediğimiz bir film..çok sevindik..hakkını verip çevirseler bari..böylece devamıda gelir. Kristal küplü, Kobralı bir bölüm olursada deymeyin keyfimize..haber için teşekkürler.