Mandrake Tay Yayınları Fasikül 2. Seri Sayı 19 - Karartma Harekatı (2013)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
mandrake001rfr.jpg

mandrake004kfk.jpg

Bu da karargahtan...:D
Tarama değerli dostum direnç11'e ait,kendisine teşekkür ederim.
Diyar dostlarına iyi okumalar dilerim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Değil bir Mandrake, çizgi roman külliyatının tümünü tarayıp ayaklarımın altına atsanız sizi affetmem... diyemem ayıp olur. Yine de ne varsa direnc11 de var..

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
sihirbazlar kralı mandrake severek okuduğum çizgiromanların en başında geliyor,neden ? bir çok nedeni var mesela mandrake'yi okurken hiç yorulmuyorum sade çizimleri olan gereksiz konuşmaların yer almadığı anlatımı ile bir çırpıda beynim yorulmadan okuyorum,maceralar biraz fantastik ve hayal ötesi olduğu için seviyorum ,abdullah ile birlikte çok uyumlu buluyorum mandrake karakterini,ayrıca fasikül yada albüm kapakları çok hoşuma gidiyor vs. kısacası favori çizgiromanım diyabilirim,ertuğrul ve direnç11 üstatlara bu çok sevdiğim çizgiromanı harika bir tarama ve düzenleme ile paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,623
hiçbiryerde :)
Zeki abi valla ne yaptın sen
enerji içeceği mi diye iğrenç bir
espri yapmıyayım sevmiyorum zaten
o şeyleri...
Dostlarıma bir selam ve saygılar buradan...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
388
9,653
İstanbul
Renkli Mandrake ve Abdullah kolaj ikilisi güzel olmuş. demek ki karargahta boş boş oturulmuyor iş var iş Teşekkürler Dostlar ellerinize sağlık

12 Şub 2010
15,006
543,776
Değil bir Mandrake, çizgi roman külliyatının tümünü tarayıp ayaklarımın altına atsanız sizi affetmem... diyemem ayıp olur. Yine de ne varsa direnc11 de var..

Mandrake'mizin bir parmak şıklatması ile çiğköfte yoğurmasını ve savok üstadıma ikram etmesini diliyorum:D

Bir çiğköfteyi bile yoğuramayana sihirbaz demem ben:)

Sevgili direnc11 ve ertuğrul dostlara teşekkürler...

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
sihirbazlar kralı mandrake severek okuduğum çizgiromanların en başında geliyor,neden ? bir çok nedeni var mesela mandrake'yi okurken hiç yorulmuyorum sade çizimleri olan gereksiz konuşmaların yer almadığı anlatımı ile bir çırpıda beynim yorulmadan okuyorum,maceralar biraz fantastik ve hayal ötesi olduğu için seviyorum ,abdullah ile birlikte çok uyumlu buluyorum mandrake karakterini,ayrıca fasikül yada albüm kapakları çok hoşuma gidiyor vs.

Pereventi dostumuzun yukarıdaki yorumlarına aynen katılıyorum.
Benim de en hızlı okuduğum çizgi romandir.
Ama Tay Yayınlari tabii ki.
Teşekkürler abilerime. :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Tay yayınları her zaman birinci sıradadır benim için. Aslan kapaklarından kaynaklanıyor olsa gerek. Emek verenlere teşekkürler.