Mandrake Tay Yayınları Fasikül 2. Seri Sayı 13 - Şantaj (2013)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
image01600x422.jpg

image02aqhq.jpg

Tarama direnç11 dostumun.
İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Dostlar sayesinde seriler büyük bir hızla erimeye devam ediyor.
Vesile olan tüm dostlara yürekten teşekkürler...
Sevgili dostum "Ertuğrul"a ise ayrıca teşekkürler...
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Mandrakenin bu serüvenini sanırım 1977-78 yıllarında okumuştum. 35 yıl sonra aynı macerayı okumak bana doyumsuz lezzet tattırdı. Mandrakenin bir macerasında tamamen insan görünümde robotların olduğu bir macerası vardı, robot insan yürürken merdivenler çöküyordu dönüp bakarkende başını tıpkı bir baykuş kafası gibi 180 derece döndürüyorlardı. O macerasını sık sık okurdum. Böyle bir makina (robot) yapılabilir mi derdim. Yıllar sonra Terminatör filmini izlediğimde bu macera aklıma gelmişti. Hey gidi günler hey.... Üstadım seni unuttum sanma ellerin dert görmesin. Pazar günümü renklendirdin. Teşekkürler....

12 Şub 2010
15,006
543,719
Mandrakenin bu serüvenini sanırım 1977-78 yıllarında okumuştum. 35 yıl sonra aynı macerayı okumak bana doyumsuz lezzet tattırdı. Mandrakenin bir macerasında tamamen insan görünümde robotların olduğu bir macerası vardı, robot insan yürürken merdivenler çöküyordu dönüp bakarkende başını tıpkı bir baykuş kafası gibi 180 derece döndürüyorlardı. O macerasını sık sık okurdum. Böyle bir makina (robot) yapılabilir mi derdim. Yıllar sonra Terminatör filmini izlediğimde bu macera aklıma gelmişti. Hey gidi günler hey.... Üstadım seni unuttum sanma ellerin dert görmesin. Pazar günümü renklendirdin. Teşekkürler....

Mandrake'miz sihir gücünü bazen böyle kullanır:)

Teşekkür ediyorum dostlar.