Mandrake Tay Yayınları Fasikül 2.Seri(100 Lira-150 Lira Arası)Sayı 027

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
2s27.jpg

Açıklama:
Mandrake'nin bu cildi Murat Gani Yıldırım tarafından türkçeleştirilmiştir.Sıralı listede Çılgın profesör macerasının hemen ardında yer alır.Sıralamada ise 26-27 diye geçer.
Bu bilgi The Xanadu sitesinden alınmıştır.

Mandrake 2. Seri 27. Sayı İftira

Alternatif Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Yanlişlik var

Sevgili neptunn ve palio arkadaşlar bu seride yanlışlık var.Çeviri balonlama yaptığınız renkli yabancı seride her ne kadar 26 yazsada bu bizim serideki 26 ya denk gelmiyor.Aynı sorun 80'lik süper albümdede var.Mandrake sayı 26 çılgın profesörle başlayıp sayfa 33 te böyle başlıyor.
Böyle bitiyor.
Sayı 27 de böyle devam ediyor.

Ama sizin yüklediğiniz 27 ile hiç alakası yok sizinkide böyle

80'lik süper albüm serisinde sayı 07 ikinci bölüm hatalıdır sayının devamı sayı 08 devam ediyor.Konu ile alakalı arkadaşlar bu iki bölümü düzeltip yeni yüklemeler yaparlarsa sevinirim teşekkürler.Saygılar sevgiler.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Sevgili neptunn ve palio arkadaşlar bu seride yanlışlık var.Çeviri balonlama yaptığınız renkli yabancı seride her ne kadar 26 yazsada bu bizim serideki 26 ya denk gelmiyor.Aynı sorun 80'lik süper albümdede var.Mandrake sayı 26 çılgın profesörle başlayıp sayfa 33 te böyle başlıyor.
Böyle bitiyor.
Sayı 27 de böyle devam ediyor.

Ama sizin yüklediğiniz 27 ile hiç alakası yok sizinkide böyle

80'lik süper albüm serisinde sayı 07 ikinci bölüm hatalıdır sayının devamı sayı 08 devam ediyor.Konu ile alakalı arkadaşlar bu iki bölümü düzeltip yeni yüklemeler yaparlarsa sevinirim teşekkürler.Saygılar sevgiler.

Dostum burada ne istediğini pek anlamış değilim. Lakin konuya bakıp ta yorum yazmam gerekirse resimlerini vermiş olduğun siyah beyaz kısım 2.seri fasiküllere ait. Renkli olarak vermiş olduğun resim 2.seri fasikül ile uzaktan yakından bir alakası yoktur. Buradaki konu balonlama ve başka bir yerden alınıp paylaşım yapıldığı mesaj içeriğinden anlaşılıyor. Buradaki konuyu indirmiş değilim içeriğin ne olduğunu bilmiyorum elimde var olan sayılar olduğundan indirme yapmıyorum. 2 seri fasiküller 66 sayı ile ayrıca 80'lik albüm serisininde ilk ciltlerinin içeriğini kapsar. Ciltlerden sayı 7 ile 8 arasında nasıl bir hata olduğunu çözemedim sayı 7 içeriğinin devamı sayı 8'de devam etmesi gayet normal. Cilt içeriği fasikül sayı adetlerine gelecek olursak bazen 3 bazen 4 sayı olabilir bu durumda normaldir.

Son düzenleme:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Sevgili dostum palio daha net anlaşılsın diye resimlerde koydum ama anlatmak istediğimi pek anlatamadım galiba anlamamanız normal çünkü burdaki 27 sayıyı indirin ne demek istediğimi daha net anlayacaksınız.80 lik albümdede 07 sayılı seri iki bölüm yüklenmiş ama 1.ci ve 2.ci bölümü indirin ordada hata var.Fasikül serisi ile devam etmiyor.İndirmeleri yaparsanız beni çok iyi anlayacağınıza eminim bir şeyler karışmış durumda ben indirdim burdaki renkli 27 ile aynı( iftira)değil zaten belli ama 80'lik albümdeki 2.ci kısımda her ne kadar süper albüm 7 yazsada fasikül 27 sayısı ile başlamıyor.İndirin söylediklerimi anlayacaksınız eminim. Zaten birde tay yayınları fasikül 2. serisi ile burdaki 27. sayının alakası yok.Saygılar sevgiler.

Son düzenleme:

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Buradaki konu içeriğini ihtiva eden sayıyı konu olarak yeniden açtım.Diğer iki sayıyı indirip incelerim ve gereken her ne ise hallederiz zaten 80'lik seri yakın bir zamanda bitiyor.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Teşekkürler palio68 sayı 27 ve tay yayıları ile alakası olmadığını sizde gördünüz anladınız.Bu çeviriyi yapan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.Ama konu yanlış yerde,yerine doğru sayı 27 yüklemişsiniz sonsuz teşekkürler.Kolay gelsin, incelemeye devam edicem yanlışlıklar varsa elimden geldiğince uyarmaya çalışacağım.Sakın yanlış anlamayın amacım hata bulmak değil, düzgün bir liste oluşmasını sağlamak saygılar sevgiler.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Teşekkürler palio68 sayı 27 ve tay yayıları ile alakası olmadığını sizde gördünüz anladınız.Bu çeviriyi yapan arkadaşlarada teşekkür ediyorum.Ama konu yanlış yerde,yerine doğru sayı 27 yüklemişsiniz sonsuz teşekkürler.Kolay gelsin, incelemeye devam edicem yanlışlıklar varsa elimden geldiğince uyarmaya çalışacağım.Sakın yanlış anlamayın amacım hata bulmak değil, düzgün bir liste oluşmasını sağlamak saygılar sevgiler.

Esas ben senin bildirimin için teşekkür ederim dostum. Cilt 7 konusu paylaşımlarını indirdim, hata konusunda haklısın ikici bölüm ne yazık ki bu serinin değil. Paylaşım yapan arkadaş benim çizgili forum da yapmış olduğum paylaşımı alıp sayı 7 olarak bu seriye ait konu yapmış aslında doğrusunu açıklayacak olursan bu sayı Süper Albüm 33'lük serinin parçasıdır. Konu benim paylaşımım fakat alıntı yapıp paylaşım yapan hatalı seriye yol almıştır. :)