Mandrake Tay Yayınları Fasikül 2.Seri(100 Lira-150 Lira Arası)Sayı 035

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
tafamus dostumuz sözünü tuttu ve bugün İstanbul'a gelerek bir dolu kitap verdi taranmak üzere. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Epeyce bir kırmızının hakkından geleceğiz sayesinde :). Süper ciltler genelde 1 ve 2. serilerin orjinal sayılarının derlemesinden oluşmuş. Örneğin süper cilt 10 2.seri sayı 35, 36, ve 37 nin birleşmesinden derlenmiş ve tekrar piyasaya sürülmüş. Bu nedenle elimde şimdilik kapakları yok(süper cilt olarak ekleyeceklerimde kapak var elbette), kapaklar eklenene kadar ilk sayfayı koyuyorum. Bulunca kapakla değiştiririz. Keyifli okumalar :)

002aor.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Bu ne güzel haber, ne güzel dayanışma her ikinize de katkıları ve paylaşımcı gönülleriniz için teşekkürler, ellerine sağlık börteçinefb.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
müjdeli ortaklık

Şükür,
sonunda yepyeni kitaplara kavuştuk,
şimdi aslan börtecinefb sayesinde
onları sırası ile arşivimize katacağız,
ancak burada en büyük teşekkür tafamus'a ait.
Gerçekten inanması zor,
bir insan hiç bir maddi karşılığı olmadan
kalkacak başka bir kentten yola çıkacak
ve hiç tanımadığı bir insana malını emanet edecek, hayal gibi.
Bu insanlar bunu niye yapıyor,
anlaşılması zor.
Ve bu satırları yazarken gözlerim doluyor,
niye mi?
Yaşasın büyük insanlık,
onun hala umutları var,
toplumdaki en ufak güzellik dalga dalga artıyor,
yıllardan bu yana süren umutsuzluk, bezginlik yerini
samimi bir dost gülümsemesi alıyor.
Yeniden umutlanıyoruz.
Ufacık bir hareket bile mutlu ediyor insanı.
tafamus sen çok yaşa,
bortecinefb sen de çok yaşa,
bende çok yaşayayım,
bunu okuyan herkeste çok yaşasın.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Valla neler yok ki :), tara tara bitmez, bunca işin arasında hanımın türlü dırdırlarına katlanarak dayanamadım oturdum tarayıcının başına :). Allah'tan yarın da rahatım, ne kadar tarayabilirsem tarayacağım :). Mandrake, Kızılmaske, Miki Mouse, Donald Amca, BlueberryAsterix, Redkit, Rintintin ve bir dolu sürpriz :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Tafamus'a kitaplarından dolayı,sevgili börteçinefb'ye paylaşımı ve emeklerinden dolayı teşekkürler

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Bu güzel habere en çok sevinenler arasına beni de ilave edin. Şimdiden çok teşekkürler.
Not: Değerli kardeşim link ile ilgilenebilirseniz sevinirim.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,462
yapmayın arkadaşlar beni ağlatacaksınız daha bu nedirkisitede kırmızı görmekten bıktığım içindir herhalde:d

herkese teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Güzel haberi bugün aldım ben de.
Aslında güzel olan o kadar çok şey var ki.
İnsanlar arasında kaybolan güven ve paylaşım duygusunun sizler sayesinde dipdiri olduğunu görmek sanırım güzelliklerin en büyüğü.
İki dostuma da sonsuz teşekkürler.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,462
ha bu arada sizin yüzünüzden kuru kemik kaldık yazıktır yahu bana sitedeki kitapları okuya okuya bu hale geldim gerçek h.y.li resmim ortada

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
İnsanların birbirine bir kuru ekmeği bile çok gördüğü bu devirde,Tafamus dostumuzun yaptığı bu fedakarlığı anlatmaya sözler kafi gelmiyor.Forumumuza yaptığı inanılmaz lojistik destek umarım birilerine örnek olur.Tüm desteklerin ve en önemlisi dostluğun için çok teşekkürler yüce gönüllü dost.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Müthiş bir müjde çok sevinçliyim heyecan içinde beklemedeyim Allah ikinizden de razı olsun...

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Dostum sevindirici bir haber .Bir dolu kitap eh biran önce bitir.Bak yakında istanbulda bir sempozyuma davetliyim ansızın kapını çalarım sürpriz bir koli kitap derim sonra başını kaşıyacak zamanın olmaz.İkiliye teşekkürler.