Mandrake Tay Yayınları Fasikül 1. Seri Sayı 250 - İkinci Hayat

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,069
Bursa
250 Domino taşı bir arada

ONakFp.jpg

Seride tarama için kalan sayı : 000
Seride kalan paylaşım sayısı : 000
PAYLAŞILACAK FASİKÜL KALMADIĞI İÇİN SON DİYORUZ

Mandrake fasikül 1.seri kısmında paylaşımları her akşam sırasıyla
ikişer sayı olarak paylaşılarak nihayetinde serinin son noktasına gelindi.
Bir seri daha aradan çıkmış oldu darısı diğer serilere diyoruz.
Seride emekleri olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle.
ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

Fındıkfındık dostum havai fişeklerini unutma​

Son düzenleme:

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
150 kuruş, 50 sayfa olarak başlayan fasikül serisi yaklaşık 5 yıl sonra 5 lira fiyata çıkıp ve 36 sayfaya inerek son bulmuş. Zam miktarı -sayfa sayısındaki düşüşü de hesaba katarsak- yaklaşık %4000! Herhalde dünya yayıncılık tarihinde bir rekor olsa gerek bu fiyat artışı! Birçok okurun bütçesi (harçlığı) bu zamlanmayı kaldıramamış, bir yerden sonra çizgiromanları almayı bırakmıştı insanlar. O yüzden tam seri olarak arşivlerde yer alması en zor yayınlar belki de enflasyon canavarının ortaya çıktığı bu yıllara ait seriler.

Ozanbarış, Palio68 çok teşekkürler. İkinizin çabaları olmasaydı kimbilir ne zaman görürdük bu külliyatı bir arada...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sabırsızlıkla son sayıya bakacağım, acaba bir son sayı yazısı var mı? Niye bitirmişler, macera sonlanıyor mu? Sorular, sorular!..
Ama kesin bir şey varsa o da ozanbarıs ve palio68 dostlarımızın olağanüstü çabası...
Bir çizgi roman okuru olarak bu dostlarla tanışmaktan, bir arada olmaktan gurur duyuyorum. Sağolsunlar, var olsunlar!..

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Mandrake Tay Yayınları Fasikül serisini tamamlayan palio68 dostuma en içten teşekkürlerimi sunarım.Akadaşların dediği gibi okul harçlıklarımızı biriktirip aldığımız, fasikül serisini aşırı zamlardan alamadığımız ve yutkunarak bakıp geçtiğimiz olmuştur.Hala aynı mantıklada devam ederler biz dinazorlardan fazla kalmadığı için fazla okuyanda kalmadığı gibi VİDEO BETA-BETAMAX kasetler gibi ç.r da inşallah bu aşırı zamlardan bizimle birlikte fosil olup nesli tükenmez inşallah saygılar sevgiler.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,843
Navajo Köyü
Sevgili Dostlar;
Sayenizde tam bir indirme uzmanı oldum.
250'lik müthiş seriyi 40 dk'da kuyruğa ekledim.
Bu dehşet serinin bitmesinde yoğun emekleri olan;
Özellikle palio68 ve ozanbarış ikilisine
Ardından gulyabani, ertuğrul, neptün, subzero, tombraks, oktay-izm, tafamus ve zamangezgini (unuttuğum varsa bağışlayın)
ve hemen hemen kırık tüm linkleri yenileyen görünmez kahraman direnc11
Evet,
GERÇEK SİHİRBAZLAR KRALI MANDRAKE DEĞİL SİZSİNİZ.

Nostromo

Kıdemli Üye
14 Eyl 2010
139
37
Bana çocukluğumdaki zevki yaşatan tüm emeği geçenlere tekrar tekrar teşekkür ederim.

İyiki varsınız.