Mandrake Tay Yayınları Fasikül 1. Seri Sayı 226 - Görünmeyen Hırsız

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,073
Bursa
SMiYHI.jpg

Seride tarama için kalan sayı : 000
Seride kalan paylaşım sayısı : 013

Mandrake fasikül 1.seri kısmında paylaşımları her akşam sırasıyla ikişer sayı olarak
konu açılması ile kısa bir süre içersin de tamamlamayı diliyoruz.
ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
Seri tamamlansın havai fişekler hazır:d
Eline sağlık değerli dostum.
Emeklerin için teşekkür ederim.
Bursa'ya selamlar.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
13 sayı nedir ki, sağolun dostlarım :)

Zaten aktör dediğin nedir ki? Oynarken varızdır, yok olunca da sesimiz bu boş kubbede bir hoş seda olarak kalır. Bir zaman sonra da unutulur gider. Olsa olsa eski program dergilerinde soluk birer hayal olur kalırız.
Görooorum, hepiniz gardoroba koşmaya hazırlanıorsunuz. Birazdan teatro bomboş kalacak. Ama teatro işte o zaman yaşamaya başlar. Çünkü Satenik’in bir şarkısı şu perdelere takılı kalmıştır. Benim bir tiradım şu pervaza sinmiştir. Hıranuşla Virginia’nın bir dialogu eski kostümlerden birinin yırtığına sığınmıştır. İşte bu hatıralar o sessizlikte saklandıkları yerden çıkar, bir fısıltı halinde sahneye dökülürler.
Artık kendimiz yoğuz. Seyircilerimiz de kalmadı. Ama repliklerimiz fısıldaşır dururlar sabaha kadar. Gün ağarır, temizleyiciler gelir, replikler yerlerine kaçışır… Perde !

Tomas Fasulyeciyan

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Mandrake 13 sayı bitmiş bitirmişsiniz değerli dostlarım Ozanbarış ve Palio68 Teşekkürler ellerinize sağlık

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Emekleriniz nasıl ödenir bilinmez. Tüm kahramanların paylaşımlarında hakkınız var. Teşekkürler.