Mandrake Tay Yayınları Fasikül 1. Seri Sayı 178 - Çalınan Tablolar

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
ZSM3fB.jpg

Mandrake fasikül serisinde artık geriye sayım için ısınma turları başlıyor.
Seride tarama için kalan sayı : 000
Seride kalan paylaşım sayısı : 034

Ozanbarış & palio68 çalışması ile tüm dostlarımıza keyifli okumalar dileriz.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
41
46
denizci
Yıllardır yarım yamalak okuduğum Mandrake’leri; siz ve sizden önceki Mandrake paylaşan tüm dostarım sayesinde; bu birinci seriden okumaya başladım, ister inanın ister inanmayın; bir türlü tam okuyamamışımdır neredeyse tamamını, hep ya başı yoktu ya sonu, diğer yarısını bulduğumda da; öbür yarısı artık o anda elimde hiç olmazdı tabii, hatırlamaya çalışırdım falan, Tay’a müthiş kıl olurdum, bu yüzden şimdilerde bile “Tam Macera” yazan hangi çizgi romanı görsem; o yayıncıyı taktir etmişimdir hep, yok ki bende o zamanlar ve hatta şimdi bile arşiv marşiv, mahallede yakaladığımdan kavga dövüş alır okurdum, arka arka seri giden 2 tane bile görsem bayram ederdim, ne güzel şimdi hepsi çıtır çıtır önümde dizilmişler, indir indir oku, zaten 20-25 tane götürdüm bile, bu akşam en az 5 tane daha okurum, bunca zamandır hâlâ dayanamıyorum ve hâlâ aynı şeyi soruyorum; ne zoru var ki bu üstadlarımızın; bana ve benim gibi arkadaşlarımıza Mandrake’’yi eksiksiz okutmak için gece gündüz tarama vb...yaparak makinenin başında boyuna uğraşırlar, ne çizgi roman aşkıdır bu, hepinizi Kutsal Çizgi Roman korusun dostlarım, bunları herkes yapamaz :)