Mandrake Tay Yayınları Fasikül 1. Seri Sayı 107 - Şeytan Tuzağı

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,047
Sarıyer
Değerli dostlarım,

forumda başı ve sonu olunca ara taşı bulmak da bana kaldı, Mandrake'nin kendi dengi bir ipnotizmacı ile uğraştığı bu macerada.

Sevgi & Saygı

mndrkglybn10701.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
yaşım 37 çizgiromanla haşır neşir olalı nerdeyse 30 yıl olmuştur ve beni çizgiroman sevdalısı yapan asıl etken kapaklardır,evet çizgiroman kapakları,çocukluğum kilis'te geçti,babamla cumhuriyet caddesine her çıktığımda öğretmen evinin bahçesinin duvarında çizgiroman satan ve okutan ekrem abi'yi ve o duvarın kenarına dizdiği çizgiromanları görürdüm.babamın ellerini tutarak geçtiğim o yerde çizgiroman kapaklarına hayran hayran dalardım,arkama defalarca döner bakardım mister no,zagor,teksas,tommiks,zembla,mandrake.kızılmaske vs.daha çocukken beni alır ayrı diyarlara götürürlerdi,tıpkı bir aile olduğumuz çizgidiyarı gibi,hayallere daldığım o tarifi zor diyarlara...çizgi roman kapakları...hala o 30 yıl öncesinde kapaklara daldığım gibi dalıyorum,nerde bir çizgiroman görsem kapağına uzun uzun bakarım ve gulyabani üstadım yine uzun uzun bakıyorum paylaştığın muhteşem mandrake fasikülünün kapağına..

Bizi bu eşsiz güzelliklerden mahrum bırakmayan fedakar ve vefakar tüm dost ve üstatlara sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Dostum yine bir özel hediyeyle geldin,
macera tamamlandığına göre,
biz de alıp okuyoruz bu "küçüktüm ufacıktım,
top oynadım acıktım" döneminden gelen hediyemizi...

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili kardeşim geceyi bu sempatik sihirbazla süsledin,sana çok çok teşekkürler ederim.En iyi geceler dilerim,sevgiler ve saygılar sana.

12 Şub 2010
15,006
543,719
yaşım 37 çizgiromanla haşır neşir olalı nerdeyse 30 yıl olmuştur ve beni çizgiroman sevdalısı yapan asıl etken kapaklardır,evet çizgiroman kapakları,çocukluğum kilis'te geçti,babamla cumhuriyet caddesine her çıktığımda öğretmen evinin bahçesinin duvarında çizgiroman satan ve okutan ekrem abi'yi ve o duvarın kenarına dizdiği çizgiromanları görürdüm.babamın ellerini tutarak geçtiğim o yerde çizgiroman kapaklarına hayran hayran dalardım,arkama defalarca döner bakardım mister no,zagor,teksas,tommiks,zembla,mandrake.kızılmaske vs.daha çocukken beni alır ayrı diyarlara götürürlerdi,tıpkı bir aile olduğumuz çizgidiyarı gibi,hayallere daldığım o tarifi zor diyarlara...çizgi roman kapakları...hala o 30 yıl öncesinde kapaklara daldığım gibi dalıyorum,nerde bir çizgiroman görsem kapağına uzun uzun bakarım ve gulyabani üstadım yine uzun uzun bakıyorum paylaştığın muhteşem mandrake fasikülünün kapağına..

Bizi bu eşsiz güzelliklerden mahrum bırakmayan fedakar ve vefakar tüm dost ve üstatlara sonsuz teşekürlerimi sunuyorum.

Mandrake ilk kez paylaşılmıyor Diyarda

gulyabani'nin de ilk Mandrake paylaşımı değil bu

pereventi'nin de ilk mesajı, ilk yorumu değil

Lakin uygun yer, uygun zaman dedikleri bu değil mi

Sevgili gulyabani'nin bu paylaşımı etkiledi, tetikledi sayın pereventi'nin duygularını

Kendimin de ve eminim nicelerimizin de yaşadıklarını, duygularını dile getirdi bu paylaşımla

Teşekkür ediyorum sevgili dostlarım gulyabani ve pereventi

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Hulusi Kentmen bu fasikülde de var :)

Tam ara taşı mahiyetinde bir sayı olmuş. Bu sayı sayesinde 13 fasikül kesintisiz hale geldi.

Ellerine sağlık, üstadım.