Mandrake Tay Yayınları Fasikül 1. Seri Sayı 121 - Mezar

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Mandrake uzun yıllardır yayınlanan bir seri. Kolay okunması, karmaşık olmayan ve hemen her telden çalan konuları ile benim de sevdiğim çizgiromanlardan biridir. Arada kalmış bir sayı ile devam edelim seriye.

İzninizle bu sayıyı Listeyi hazırlayan ColinMcCay dostumun da belirttiğine göre listenin hazırlanmasında büyük emeği geçen ozanbarış'a ve taramaları ile forumumuza renk katan palio68'e armağan etmek istiyorum.

Sevgi & Saygı

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,993
denize sıfır
Sihirbazı sevmeyen varmıdır acaba..
Ben Theronlu maceraları çok severdim bazı maceraların sonunu 30 yıl sonra okudum sayenizde.:)teşekkürler üstad.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,070
Bursa
Değerli paylaşım ve emeklerine ve ayrıca güzel hediyen için
çok teşekkürler Gulyabani dostum .
Mandrake 1 fasikül serisini ozanbariş & palio68 olarak
tamamını taramış bulunmaktayız.
Düzenlemelerini yapmaktayın ve daha bunun gibi bitmiş birkaç seriyide saymazsak..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Daha önce de yazmıştım.

Sanırım Mandrake için yapılan her çalışma için yazı yazmaya ve emeği geçen herkese bıkmadan teşekkür etmeye devam edeceğim. Mantığın, bilimin, gerçeklerin ve maddiyatın hakim olduğu bu dünyada alternatif hoşlukların dünyasıdır Mandrake. Bunları redettiğimden değil; sadece bazen Gandalf gibi, Ged gibi roman kahramanlarının bir şekilde cisimleşmiş hali olduğu için, çocukken bana iyi geldiği için; aynanın ötesini düşünmemi sağladığı için. Emeği geçenler, hep var olun emi:).

12 Şub 2010
15,006
543,712
Mandrake'nin elinin değmesi şart değilmiş, adı bile yetiyor

Sevgili Gulyabani Mandrake der demez palio68 dostumuzun müjdesi geliverdi

Bayram erken geldi:)

Teşekkürler dostlar, müjdecileriniz çok olsun