Mandrake Tay Yayınları 80'lik Süper Albüm Serisi Sayı 38

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
2 günlük zorunlu bir aradan sonra Mandrake ile kaldığım yerden devam :). Tararken farkettim maalesef 67 ve 68. sayfalar eksik. Bu taramamızda sevgili f.erince dostumuza hediyedir. Keyifle okuyun :)

001_000.jpg

Download Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Taramalarınla ve hoş sohbetinle iki günlük mola sonrası aramıza tekrar hoş geldin dostum.
tafamus bu paylaşımlarda seni unutuyoruz sanma Hakkı kardeşimiz kadar seninde katkın büyük. Sağolasınız dostlar.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sayenizde hatırı sayılır bir mandrake kolleksiyonumuz oldu, teşekkürler tafamus, ellerine sağlık börteçine.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sahhafları gezerken,
bir alışverişe tanık oldum,
bankacı görünümlü bir alıcıya
sahaf bu seriyi satmaya çalışıyordu,
yaklaştım ben de bakabilirmiyim diye sordum,
bu arada onlar pazarlık yapıyorlardı,
sahhaf bu seriye tam 3,500 TL para istedi...
Benim baktığımı görünce satıcı beni uzaklaştırdı..
Dile kolay tanesine 40-45 TL istiyordu..
Bana ilginç geldi.
Değerli paylaşımlar bunlar...
Her ikinize de binlerce teşekkürler..
Hakkınızı helal edin.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
Sahhafları gezerken,
bir alışverişe tanık oldum,
bankacı görünümlü bir alıcıya
sahaf bu seriyi satmaya çalışıyordu,
yaklaştım ben de bakabilirmiyim diye sordum,
bu arada onlar pazarlık yapıyorlardı,
sahhaf bu seriye tam 3,500 TL para istedi...
Benim baktığımı görünce satıcı beni uzaklaştırdı..
Dile kolay tanesine 40-45 TL istiyordu..
Bana ilginç geldi.
Değerli paylaşımlar bunlar...
Her ikinize de binlerce teşekkürler..
Hakkınızı helal edin.

Keşke bende orda olsaydım, satıcıya sağlam bir sopa atardık :98:, sonrada meşhur Nasreddin Hoca fıkrasını adama hatırlatıp, artık sopayı yedin bir zahmet hesap yapmayıda kendin öğren derdik :48:

Son düzenleme:

kambozlu

Süper Üye
24 Ağu 2009
1,217
2,300
otuzdört'ün çamlıcası
gerçekten de çok değerli koleksiyonları paylaşıyorsunuz.emin olunki bunlar hakedilen yerlerde ebediyen saklanacaklardır.üzerinde veya bir kenarında kimlerin izi varsa onlarda bu kitaplarla beraber anılacaklardır.hepinize en samimi teşekkürlerimi gönderiyorum.:wbtr::)

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Sevgili palio eksik sayfalar 67 ve 68 sen bana 66 ve 67 göndermişsin babam hastahanede olduğu için bakamamıştım.Ama bu gece baktım yanlış göndermiş olduğundan düzenleme yapamadım.Doğru 68. sayfayıda gönder düzenleme yapıp ç.d. na yükleme yapayım.Kapak resminide gönder bi zahmet.Saygılar sevgiler.

Son düzenleme:

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,146
İSTANBUL
Sevgili palio süper üye olmadığımdam özel mesaj atamıyorum.Kusura bakma 24 ünde attığın mesajı aldım ama 27 sinde attığın mesaj nerede bulamadım mesajların kısmı dediğin yer 24 ünde mesaj attığın yer değilmi? orda öyle bir mesaj yokta.Birde kapak resminide istemiştim onu göndermemişsin.Birazdan düzenlenmiş halini tek sayfa olarak yükleyeceğim kapak resminide gönderirsen saygılar sevgiler

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,069
Bursa
aynen oraya mesaj attım şu an baktığımda yazılı olarak görünüyor senin kısmından görünmüyorsa problem var yönetici arkadaşların ilgilenmesi gerekir. sayı 38 kapak resmi ekteki adreste muratusta dostum.

Son düzenleme: