Mandrake Tay Yayınları 80'lik Süper Albüm Serisi Sayı 64

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Sevgili kinowa ve Cellatbey'e hediyedir. Keyifle okuyun :)

001000yyy.jpg

Alternatif Link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Mandrake yağmur oldu yağıyor,
bizler de bu tür yağmuru seviyoruz;
o zaman mesele yok.
Allah sizlere kuvvet versin,
yazıcınız, bigisayarınız uzun yıllar çalışsın,
internet bağlantınız hiç kesilmesin.
Bizlerden de sizlere sonsuz teşekkürler, eksik olmayın...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,661
Kasımpaşa
fikibok8ue.jpg

ÇÜKÜBİK mi? FİKİBOKmu?
Ben çok güldüm,
umarım sizde gülersiniz.
Bu arada umarım Mandrakeler bitmemiştir.
Teşekkürler.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Mandrakeler çok iyi geldi sayende hafta sonumuz harika geçecek, çekirdek stoğumu hazırladım monitörün karşısında müzik, kitap, çekirdek, dünyayı unutturuyor bana, tüm bu mutluluklar için teşekkürler.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Bitmedi daha 8-10 cilt var sırada, bu gece tararım bir tane daha ama daha öncesinde bir sürprizim var hepinize. Bir saate kadar geliyor :). Sevgili kroker çekirdekleri bitirteyim sanada dur Mandrakelerle :).
Karikatür en sevdiklerimden biri, bu adama hastayım, en güldüğüm karikatürist diyebilirim. Sadece onu okumak için uykusuz alıyordum birara.

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,466
Mandrakeler çok iyi geldi sayende hafta sonumuz harika geçecek, çekirdek stoğumu hazırladım monitörün karşısında müzik, kitap, çekirdek, dünyayı unutturuyor bana, tüm bu mutluluklar için teşekkürler.

arkadaşım şu çekirdek stoğundan göndersende bizde bayram edelim koskoca bursada kalmadı ne yapalım kargoyla yollada valla antibiyotikleri hazırlayan benimde dağıtmıda börti yapıyor teşekkürler börti

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
arkadaşım şu çekirdek stoğundan göndersende bizde bayram edelim koskoca bursada kalmadı ne yapalım kargoyla yollada valla antibiyotikleri hazırlayan benimde dağıtmıda börti yapıyor teşekkürler börti

Hemen ver adresini çekirdeğin lafımı olur feda olsun sana.