Mandrake Tay Yayınları 80'lik Süper Albüm Serisi Sayı 72 - Sahte Başkan

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Bu taramamı erkek, bayan voleybol ve bayan basketboldan sonra erkek basketbolda da şampiyon olmamızı sağlayan Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım'a hediye ediyorum. Başkan kalender insandır bir seferinde ricamı kırmayıp çalıştığım okula fotokopi makinası hediye etmişti. Bakarsınız bunuda görür ve "Sevgili bövti, hediyen beni çok duygulandıvdı bende sana bi sahaf kitap yolluyovum. Keyifle tava" deyiverir. Sayesinde yaşarız hep beraber :)

001000.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,802
Sevgili bövti, hediyen beni çok duygulandıvdı kucak dolusu teşekkür yolluyovum.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Değerli kardeşim, gerçekten sayın Aziz Yıldırım bey için bu sene en azından futbol açısından dramatik geçti. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz. Beklentinize veya en azından temenninize ise katılmamak mümkün değil. Bakarsınız olur.
Paylaşımınız için her zamanki gibi gönülden teşekkürler...

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Başkan kalender insandır bir seferinde ricamı kırmayıp çalıştığım okula fotokopi makinası hediye etmişti.

Börti bu gerçek mi?
Valla ne yalan söyleyim şuana kadar başkanlarımız içinde en sevdiklerimden...Talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz süper lig şampiyonluğunu alasaydık herkes kahraman ilan edecekti.Ama şimdi yerden yere vuruyorlar.Bu büyük haksızlık.Hediyeni görse eminim çok sevinirdi ama bir sahaf dolusu ÇRnı bulabilirmiydi bundan kuşkuluyum.:)

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü

Börti bu gerçek mi?
Valla ne yalan söyleyim şuana kadar başkanlarımız içinde en sevdiklerimden...Talihsiz bir şekilde kaybettiğimiz süper lig şampiyonluğunu alasaydık herkes kahraman ilan edecekti.Ama şimdi yerden yere vuruyorlar.Bu büyük haksızlık.Hediyeni görse eminim çok sevinirdi ama bir sahaf dolusu ÇRnı bulabilirmiydi bundan kuşkuluyum.:)

Gerçek dostum, öğretmen olarak çalıştığım zaman Takım Böyle Tututulur isimli filmde oynadığımı söylemiş hatta filmin linklerini eklemiştim. O zaman Müdür bey rica etmişti, bende kendisine mail atmasını ve bizzat kendiminde ricada bulunacağımı söylemiştim. Sağolsun kırmadı :). Gerçekten kalender insan, ben Fenerbahçe'de doğdum büyüdüm, babamlar hala doğduğum evde oturuyor, her şeye oraya giderim, berber, kasap filan. Orada bir tekel abimiz var, kulüpten çıkan başkanı kırmızı ışıkta her yakaladığında 1 koli rakı atar arabasının arkasına. (başkan kızıyor şekeri var ya, abide BJK'li) sen beni öldürmek istiyosun benden kurtulmak için der. Paraları indiragandi yapıyordu tabi tekel :).

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,461
valla arkadaşım banada bursapor başkanı bunları fener başkanına bu kitapları götürmezsen hııım yaparım dedi herkes okusun diye teşekkürler arkadaşım

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
(başkan kızıyor şekeri var ya, abide BJK'li) sen beni öldürmek istiyosun benden kurtulmak için der.

Bence Başkanımız bir çok konuda olduğu gibi bu konuda son derece haklı.:)Dost olsa bir koli rakı bırakırmıydı.:)

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Börti kardeşim eline sağlık .Canın sağ olsun seneye şampiyonuz.Bu arada sevgili sinbad sende bir tarama yap gönder konyaspor başkanıma bir kucak dolusu kitap iste belli mi olur belki gelirde bizde bayram ederiz.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Börti kardeşim eline sağlık .Canın sağ olsun seneye şampiyonuz.Bu arada sevgili sinbad sende bir tarama yap gönder konyaspor başkanıma bir kucak dolusu kitap iste belli mi olur belki gelirde bizde bayram ederiz.

Dostum denemekte fayda var.Olur mu olur.Ama Bizim Konyasporun Başkanı Bizim Fenerbahcenin Başkanı gibi zengin değil.:D

Son düzenleme:

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Konya'lıların gönülleri zengin, en sevdiğim arkadaşlarımdan ikisi Konyalı, arada ziyaretlerine gidiyorum, bu arada elbette Konyaspor'a sempatim var ve Süper Lig için hayırlı olsun diyelim. Eh senede 1 Konya ziyaretide farz oldu bize Fener maçlarında :). Ne ayak oyunlarıyla düşülüldüğü aşikar ama şimdi Resmi Sitesinde yazdığı gibi hakkettikleri yerdeler.