Manara&Claremont - X.WOMEN

12 Şub 2010
15,006
543,719
xwomen00.jpg

Sayın büyük beyaz şahsında
tüm çizgi roman tutkunlarına armağandır
Saygılarımla​

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Ororo - Strom , Jean Grey - Marvel Girl-Pfoenix , Roque , Psiholocke.
Marvelin en güzel hatunları!
Profoserüm faysalım yine ince yerinde vurmuş :)
Söylenecek tek söz var:
Saygılar abicim :d

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,620
İzmir
Manara'dan böyle güzel bir çizgi romanı okumak pek zevkli.
Bir ara çeviri çalışmamdaydı, ama Hoz çıkarttığı için hiç başlayamadığım bir projeydi. İyiki de başlamamışım.
Keyifli bir macera.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Eline sağlık abi bir ara ingilizcesini görüp merak etmiştim hatta hayıflanmıştım Türkçesi yok diye olduğunu bilmiyordum sağolasın keyifle okuyacağım

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Sevgili profesör paylaşım için çok teşekkür ederim. Zamanında para verip almaya bir kaç kez çok yaklaşmıştım, şimdi görüyorum ki beklediğimden de daha vasat bir one-shotmuş. Sayende parayı sokağı atmamış oldum, tekrar teşekkürler :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,620
İzmir
Sevgili profesör paylaşım için çok teşekkür ederim. Zamanında para verip almaya bir kaç kez çok yaklaşmıştım, şimdi görüyorum ki beklediğimden de daha vasat bir one-shotmuş. Sayende parayı sokağı atmamış oldum, tekrar teşekkürler :)

Sevgili dostum hikaye vasat ama yine de Manara, konuyu önemsemeden çizgilere bakıyorum. :D

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
Sevgili dostum hikaye vasat ama yine de Manara, konuyu önemsemeden çizgilere bakıyorum. :D
Çizgiler sağlam, esasında sevdiğim şeyler konusunda tutucu da değilimdir. Yani X-men çok farklı resmedilebilir, farklı hikayelere uyarlanabilir vs... kabulümdür de bu... Ne bileyim... İyi değil, halleri tavırları çok itici geldi bana, şahsi görüşümdür tabi :)

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Marvel comics'in Amazon kızları, bu oneshot ile birlikte Victoria secret kızlarına dönüştü.

Manara üstad'ın kaleminden ''toz pembe dünya düzeni'' mürekkepleri damlıyor.
Üstad'ı farklı yapanda bu galiba.