Manara Hp & Giuseppe Bergman 6. Kitap - Belki de Düş Kurmak / Esrarengiz Çiçek

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Manara-wwwcizgidiyaricom-ScannedbyB.jpg

"ŞİMDİ İKİ ÇÖZÜM VAR: YA HER ŞEYİ BIRAKMAK YA DA SONUNA KADAR GİTMEK. YAPIM İÇİN HER ŞEY GÖZE ALINMIŞTI. EKİBİ BULMAK VE ELDE KALANLARI KURTARMAK GEREKİYOR ŞİMDİ."
HİNDİSTAN'A GİDEN FİLM EKİBİ KAYBOLMUŞ, ÇEKTİKLERİ ESKİ ZAMAN ŞÖVALYELERİNİ ANLATAN FİLMİN BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ MAHVOLMUŞTUR.
VENEDİK'TEN BİR MİNİBÜSLE KATMANDU'YA GİDEN EKİBİN YOLU TÜRKİYE'YE, UÇHİSAR'A DÜŞER.
KAYIP EKİP EN SON ORADA GÖRÜLMÜŞTÜR.
UÇHİSAR'IN YERALTI ŞEHRİNDE EKİBİ ARARKEN ASLINDA YÜZYILLAR ÖNCESİNDEN KALMA BİR ÖYKÜNÜN DE İZLERİNİ SÜRDÜKLERİNİN FARKINDA DEĞİLLERDİR.
VE GUISEPPE BERGMAN, TIPKI FİLM EKİBİ GİBİ YERALTI ŞEHRİNİN DEHLİZLERİNDE KAYBOLUVERİR...

GUISEPPE BERGMAN'DAN TÜRKİYE'DE SOLUK SOLUĞA BİR MACERA...
(Arka Kapak)

Manara'nın Giuseppe Bergman serisine ait 6. kitabını sizlerle paylaşmak istiyorum.
Manara erotik çizgiromanın en büyük yeteneklerinden birisi olduğunu kanıtlamış bir çizer.
Bu sayısı nispeten diğer yayınlarına göre daha usturuplu! olarak değerlendirilebilir.
Orijinalliğine dokunmadan siyah beyaz olarak ve gerçek boyutlarında taradım.
Umarım Manara severleri için bir parmak bal tadı oluşturabilir.

gandor08 tarafından eklenen link:

Moderatör tarafında düzenlendi:

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
teşekkürler bakunin manara ile ilgili bir istek olmuştu o arkadaşa hediye edelim bunu istersen... :d

unsal

Kıdemli Üye
15 Tem 2009
185
128
Tesekkurler bu guzel paylasimina ve devaminin gelmesi benimde dilegim.

mnyyf1453

Süper Üye
9 Tem 2009
500
130
sagol kardeşim emegine saglık kolay gelsin

İnan.!...............ama yalnızca bildiğin gerçeklere

Güven.!...........ama yalnızca içinde bağlandıklarına.

Sev.!................ama yalnızca hak edenleri.

paylaş.!...........ama yalnızca değerini bilenlerle

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Teşekkür ediyorum. Kastedilen forumun hangisiolduğunu gayet iyi biliyorum. Her forumda emek verenler ve daha az emek verenler olacaktır. Linkleri saklayıp, vip üyelik uydurmak gerçekten bu işin mantığına aykırı. Kimsede olmadığını bildiğim bir kitabın taraması olsa onu doğrudan buraya gödereceğimden emin olabilirsiniz.

berbero

Yeni Üye
7 Ara 2010
2
0
Paylaşımlar ve emeğiniz için teşekkürlerimi sunarım , Gençliğimin Yerli karekteri En Kahraman Rıdvan'ın peşinden buraya geldim sizleri buldum.paylaşımların hepside çok güzel emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Esmer

Kıdemli Üye
13 Mar 2012
156
38
Çok teşekkürler.
Dosyada sorun var, bilginize.

Son düzenleme:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
Hotfile linki fazla karekterlerden arındırılarak düzeltildi. Hotfile linkinden indirebilirsiniz.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
506
link yenileyip duruyor indirmiyor. Altarnatif başka bir link ilave edebilirmisiniz