Malkoçoğlu geliyoorr

dhb

Kıdemli Üye
19 Mar 2011
112
500
Renklendirme çalışmasında kapak kısmını da hallettik. Biraz zaman aldı ama değdi gibi. Bende ufak çaplı bir reklam havasında afiş çalışması yapayım dedim.. Çok az kaldı yakında... :cool:
(Kapağın eski orijinal halini de ekledim. Üstadın çalışmasına olabildiğince sadık kalmaya çalıştım)

tumblr_m9wb66rd8h1rsbarqo1_1280.jpg

tumblr_m9wb66rd8h1rsbarqo1_250.jpg
tumblr_m9wb66rd8h1rsbarqo2_250.jpg

Son düzenleme:

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Siz de çalışmanız da harikasınız sayın dhb. Sitenin görülebilecek en güzel yerlerinden birine de çalışmanızı taşımışsınız. Bu da hepimizin çabuk bulması için büyük kolaylık. Sitemizdeki pek çok siyah beyaz sevilen tarihi çizgi romanlarımızın yıllarca yayın evleri tarafından unutulan renklendirme konusu artık bence pek çok paylaşımcı üye arkadaşın da ilgisini çeker. Öteki siyah beyaz özellikle Karaoğlan, Kaan vb. hatırlamadığım güzel seriler sizin gibi özverili arkadaşlar sayesinde renklenir. Ben bile bu konuya ilgi duyuyorum. Eğer becerebilirsem ileride düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İyi günler.

hemşinli

Aktif Üye
11 Eki 2014
224
677
malkoçoğlu candır.. :)
tarihi yerli çizgi romanların 5 büyüğünden biridir(diğer dördü karaoğlan, tarkan, tolga ve kara murat'tır).. ;)
ilk sıraya kimi koyacağınız artık sizin gönlünüze kalmış bir şey.. :)