Malkoçoğlu Banya Lukanın Topları

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda
Malkoçoğlu Banya Lukanın Topları
Gördüğünüz kapak film afişinden oluşturma idare ediverin artık..
[url=http://hizliresim.com/VE9doB][/URL]

anka168 arkadaşımızın gazeteden yapmış olduğu derlemeleri 256 Mb word dosyası olarak düzenlenmiştir.kendisine teşekkür ederiz.
Fakat biz çizgi roman severler bu tarzda okumayı sevmeyip cbr olarak pc veya tablette okumayı severiz.
Bu yüzden 2 gün uğraşıp düzenleyip cilalayıp word dosyasından resimleri çıkarıp jpeg dönüştürüp sizlere yüksek kalitede bir
versiyon hazırlanmış olup cbr ve pdf formatında
savok nezdinde tüm çizgi severlere armağanımdır.iyi okumalar.
İndir 168Mb.CBR
İndir 13mb PDF

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Emekleriniz için gönülden teşekkür ediyorum sayın "Beymelikli18"
Ben de harika olduğundan ve keyifle okunacağından eminim...
Sayın "anka168" kardeşimize de ayrıca teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

Moderatör tarafında düzenlendi:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,068
her iki arkadaşada teşekkurler gazete bantları denilince benim nezrimde degeri çok buyuktur...

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,640
Gaziantep
Öncelikle bu "adı bile duyulmamış" Malkoçoğlu macerasını tarayan ve düzenleyen her iki arkadaşa da teşekkürler.
Yalnız sayfa numaralarında bir karışıklık var.
19-26-43. sayfalar iki kez tekrar edilmiş.
21-22-56-69-99. sayfalar yok.
92. sayfa iki kez tekrar edilmiş 94 e atlanmış.Aradaki 2. 92 sanırım 93 olacak.
Macerayı JPEG e çevirdim.Ama epey tamirat istiyor.
Eksik sayfalar bulunursa uğraşmayı değer.

Altaki "biraz" tamir edilmiş :) hali.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda
Öncelikle bu "adı bile duyulmamış" Malkoçoğlu macerasını tarayan ve düzenleyen her iki arkadaşa da teşekkürler.
Yalnız sayfa numaralarında bir karışıklık var.
19-26-43. sayfalar iki kez tekrar edilmiş.
21-22-56-69-99. sayfalar yok.
92. sayfa iki kez tekrar edilmiş 94 e atlanmış.Aradaki 2. 92 sanırım 93 olacak.
Macerayı JPEG e çevirdim.Ama epey tamirat istiyor.
Eksik sayfalar bulunursa uğraşmayı değer.

Altaki "biraz" tamir edilmiş :) hali.
Üstad cbr olan jpeg yapılmış ve parlaklaştırılmışır senin son koyduğun resim gibi hepsi düzenlenmiştir fakat eksik sayfalara bir şey siyemem kailiteli bir biçimde jpeg olarak ktap haline getirilmiştir 168 mb cbr olanı indiriniz.

anka168

Yeni Üye
8 May 2015
30
175
Karaoğlan üstadım, sayfa numaralarındaki karışıklığı bende farkettim. Kupürlere numara verilirken hata yapılmış.Atlanılan numaralara bakıldığında maceranın devamlılığında da bir kopukluk göremedim. Bence orjinalinden numaralandırma hatası.

Son düzenleme:

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,640
Gaziantep
Beymelikli18 den alıntı.

Üstad cbr olan jpeg yapılmış ve parlaklaştırılmışır senin son koyduğun resim gibi hepsi düzenlenmiştir fakat eksik sayfalara bir şey siyemem kailiteli bir biçimde jpeg olarak ktap haline getirilmiştir 168 mb cbr olanı indiriniz.

İndirdim. Haklısınız.
Yalnız sayfaların kenarlarını fazla kesmişsiniz.
Sayfaların birbirini takip etmesinde bir karışıklık var.
Hemen başta; 1.sayfadan 10.sayfaya atlıyor.
Sevgiler... Selamlar...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,872
52,421
Kendi Koltuğunda

İndirdim. Haklısınız.
Yalnız sayfaların kenarlarını fazla kesmişsiniz.
Sayfaların birbirini takip etmesinde bir karışıklık var.
Hemen başta; 1.sayfadan 10.sayfaya atlıyor.
Sevgiler... Selamlar...
Sevgili üstadım kıymetli dostum şimdi baktım sayfaları mausun tekerleği ile yavaş yavaş döndürerek sayfa numaralarını takip ettim sırayla gidiyor 1den 1o a kadar kesintisiz ve atlamasız hiç sorun yok bende zaten sayfa atlatırken 1-2-3 diye yazıyor. sizde nasıl öyle görünüyor enteresan.:eek:

12 Şub 2010
15,006
543,712
Mükemmel bir düzenleme ve paylaşım olmuş.
Sevgili Beymelikli18 dostuma teşekkür ediyorum. Şahane bir Malkoçoğlu maceramız oldu.

Sayfa numaralarındaki karışıklık ise şundan olmuş; jpeg numaraları birbirini takip ediyor ama tek haneli başlayıp iki haneli olarak ve sonra da üç haneli olunca rarlayıp cbr yapınca sayfa numaraları karışıyor.
Ben şöyle düzelttim sevgili Ahmet bey. Önce cbr yi rar yaptım. Sonra " buraya çıkar " diyerek jpeg sayfaları elde ettim. Bunu bu kez yeniden numaraladım. Yani " yeniden isimlendir " seçeneği ile ve 3 haneli numaralama yaptım. 001 den başlayarak numara verince tekrar rar ve arkasından cbr yapınca sayfalar düzenli olarak birbirini takip etti.

Selamlar, teşekkürler...

anka168

Yeni Üye
8 May 2015
30
175
Tespitlerinizden dolayı teşekkür ederim. Sayfa 21 ve 22'yi paylaşıyorum. Diğer sayfalar malesef bende de yok. Bu konularda ki acemiliğimi en başından belirtmiştim. Buradan yeniden düzenleme yapan dostlara verececeğim zahmetten dolayı özür diliyorum.

Son düzenleme: