Tex 424 Renkli

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Arada eksik kalmış bir sayının tamamlanması kadar beni sevindiren bir şey yoktur.
Üstadım birinci sayıdan başlayıp 22. sayıya kadar balonlamıştı..
Şimdi de 421'den başlayıp 426'ya kadar getirdiği sayılarla Teks'e olan sevgim her geçen gün daha da artıyor..
Teşekkürler.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Hiç anlamadığım ve ilk kez karşılaştığım bir paylaşım linki.
İngilizce de bilmediğimden anlaşılmaz bir durum benim için.
Bir hayır sahibi tanıdık linklerden biri ile paylaşırsa biz de sebepleniriz bir gün.
Sahi hepimizin bildiği linkler varken bu yeni anlaşılmaz linkler niye dostum...?
Yani benim gibi bir dinozor için anlaşılmaz....
Yine de emeklerinize sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
Bugüne kadar pek çok renkli Teks'te imzası bulunan Haluk üstadıma bu yeni çalışması için çok teşekkür ediyorum. Kuru kuru teşekkürle yetinmeyip bir de Ahmet abimin isteğini yerine getireyim:

Hiç anlamadığım ve ilk kez karşılaştığım bir paylaşım linki.
İngilizce de bilmediğimden anlaşılmaz bir durum benim için.
Bir hayır sahibi tanıdık linklerden biri ile paylaşırsa biz de sebepleniriz bir gün.
Sahi hepimizin bildiği linkler varken bu yeni anlaşılmaz linkler niye dostum...?
Yani benim gibi bir dinozor için anlaşılmaz....
Yine de emeklerinize sağlık.

Seçimlik Mega.co.nz linkini ana mesaja ekledim. Geçenlerde "ya Mediafire'ın başına bir şey gelirse ne olur" içerikli bir konuda yazmış ve yılda kolayca 60 bin seçimlik link üretebileceğimizden bahsetmiştim. Birkaç gün önce sevgili İskenderunlu böyle bir link verdi. Benimkiyle beraber iki oldu. Gözden kaçırdığım bu türden başka seçimlik link ilavesi var mı bilmiyorum ama geriye 59998 link kaldı. :)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Bugüne kadar pek çok renkli Teks'te imzası bulunan Haluk üstadıma bu yeni çalışması için çok teşekkür ediyorum. Kuru kuru teşekkürle yetinmeyip bir de Ahmet abimin isteğini yerine getireyim:

Seçimlik Mega.co.nz linkini ana mesaja ekledim. Geçenlerde "ya Mediafire'ın başına bir şey gelirse ne olur" içerikli bir konuda yazmış ve yılda kolayca 60 bin seçimlik link üretebileceğimizden bahsetmiştim. Birkaç gün önce sevgili İskenderunlu böyle bir link verdi. Benimkiyle beraber iki oldu. Gözden kaçırdığım bu türden başka seçimlik link ilavesi var mı bilmiyorum ama geriye 59998 link kaldı. :)

ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ...

Sanırım biz Türk milletinin en kötü tarafı bu. Her şeyin hazırını bekliyoruz. Nasılsa birileri paylaşır, nasılsa birileri tarar, nasılsa birileri balonlar... Seçenekler sonsuz gördüğünüz gibi. Kendi adıma konuşacak olursam ben de bir şeyler yapayım diyorum forum adına, ama o kadar çok solucan, o kadar çok beleşçi, o kadar çok gözü aç insan var ki eriniyorum valla... Hiç tanımadığım, adını sanını bilmediğim, bir şeyler paylaşmadığım bu kişiler için inanın klavye başına oturup bir şey yapasım gelmiyor... Şu an paylaşıma hazır yaklaşık on tane balonlamam var, hepsi de bitmiş durumda harddiskte bekliyor. Renkli Corto Maltese, Conan the Barbarian (İlk sayıdan başladım) Red Sonja, Zagor, Pecos Bill ve Kinowa. Pecos Bill ve Kinowa siyah-beyaz, diğerleri renkli...

AMA PAYLAŞMAYACAĞIM!!!

Örnek vermek gerekirse: Bugünkü mesajlarda olan, "Eski hesabıma ulaşamıyorum" konulu mesaj. Sevgili ve değerli adminimiz Savok'a tekrar hayran kaldım bu yazışmalarında...

Sevgi ve saygılar.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
İnsan zaman zaman böyle bir ruh haline kapılabiliyor sevgili Dindar. Ama bence yaptığın çalışmaları paylaş. Benim açımdan şu iki şeyi hatırlamak belirleyici oluyor:

*Karşılık beklemeden paylaşmalı
*Çizgi roman herkesin olmalı

Aslında karşılık beklemediğim pek de doğru değil. Yapıp ettiklerimin birilerine dokunma ve onları bir şekilde harekete geçirme olasılığı var. Bu tek bir kişi bile olsa önemli.

Bence paylaş. Bakarsın Fehmi de harekete geçer :)

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sevgili Ahmet abi.Geçenlerde kullandığım linkte sorun olmuştu.Bu yüzden oğluma bana sorunsuz bir link bul dedim. Bu link ile yolladı.. Sanırım reklamı kapattıktan sonra free kısmına basıp saydırıyorsunuz. sonunda link geliyor.Bunu bende beğenmedim ama yüklemiş bulunduk.dosya tc ile tekrar deneyeceğim.
sevgili Dindar Diker, bana 421 tex'in tamamını yapmıştın. 422 nin de bir kısmını.Ben senin yerine paylaştım.mükemmel balonlamalar olduğunu şahsıma belirteyim.Haydi genç gönlübol dinamik arkadaşım.Eldekileri paylaşmanı dilerim.çizgiroman hepimizin...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
sorunumuzu çözen sevgili direnç11 e teşekkür ederim.Bir link de ben yükledim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa

...
Şu an paylaşıma hazır yaklaşık on tane balonlamam var, hepsi de bitmiş durumda harddiskte bekliyor. Renkli Corto Maltese, Conan the Barbarian (İlk sayıdan başladım) Red Sonja, Zagor, Pecos Bill ve Kinowa. Pecos Bill ve Kinowa siyah-beyaz, diğerleri renkli...

AMA PAYLAŞMAYACAĞIM!!!

....

Sen ne yaptın be dostum... Ben ve benim gibi yaşlı insanların ki özellikle değerli karargah komutanımız Sayın ertuğrul'dan bahsetmekteyim kalbimize indireceksin...
Şakası bir yana sevgili Dindar, benim hep aklımdadır pekos Bill, Red sonja balonlamaları...
Teks ve Zagor konusunda çalışan dostlarımız var..
Onlara çok teşekkür ediyorum..
Ama pek ilgi görmeyen pekos bil ve diğerlerinde çalışma yapılması bizler için bulunmaz bir fırsat ve büyük şans..
Sonra ben bir ara demiştim ya da yazmıştım, bir dostum bile paylaşacağım kitabı bekliyorsa benim için yeterli...
Yılgınlık yok..
Sevgiler.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,060
Yeni link ekleyerek yardımcı olan direnç11 ve lotoloto dostlarıma teşekkürler.
Dindar abimizin
" Armut piş ağzıma düş ..."
başlıklı yazısı bana mı yazıldı anlayamadım...hata ettiysem affola....

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Yeni link ekleyerek yardımcı olan direnç11 ve lotoloto dostlarıma teşekkürler.
Dindar abimizin
" Armut piş ağzıma düş ..."
başlıklı yazısı bana mı yazıldı anlayamadım...hata ettiysem affola....

Estağfurullah değerli abim. Ben o gün bir arkadaşımızın, sevgili adminimiz değerli Savok'a yazdığı yazılara çok kızmıştım, başlıkta da belirttim zaten...