Renkli Tex BDS Klasik Sayı 19 - Sin Nocnog Orla (Balonlama)

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Renkli Tex BDS Klasik Sayı 19 - Sin Nocnog Orla

Bir renkli Tex 'imiz daha oldu. Sevgiler, saygılar. Tüm Tex sevenlere armağan olsun. Özellikle çizgi diyarı yöneticilerine, güzel paylaşım yapan güzel insanlara armağanımdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Harika emek dolu bir paylaşım daha, değerli dostumdan...
Eline sağlık dostum,teşekkür ederim.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili lotoloto kardeşim,tıpkı daha önceki paylaşımların gibi bu da bir harika,insanın gözüne,beynine hitap ediyor,ben kendi adıma çok renkli kitaplardan hoşlanmam-tabii bu bir zevk meselesidir ve hoşlanan tüm kardeşlerimin beğenilerine de saygı duyuyorum-ama böylesi renklendirmeler çok sevimli.Örneğin Zagor gökkuşağı köprüsü macerası,sizin paylaştığınız Teks'ler,Conan'ın eski renkli maceraları beni cezbediyor.Kuşe kağıda basılmış ayna gibi parlayan kitaplara nedense hiç ısınamadım gitti.......
Sevgili kardeşim emeğin için tekrar tekrar teşekkürler ederim,en iyi günler dileklerimle hoşçakal.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Oldukça fazla emek verilen
ve zaman ayrılan bu harika paylaşımınız için
gönül dolusu teşekkürlerimi iletiyorum.
Sağ olun, var olun.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
sevgili lotototo muhteşem bir işcilik daha..dile kolay tam 260 sayfalık bir emek..tam 260 sayfalık bir şölen..tek kelime ŞAHANE .. gecen,yarının,ömrün güzel geçsin dostum.. sagol varol..

böyle güzel bir paylaşıma ulaşmak isteyen dostların olası bir aksilik yaşamaması için tuzda benden olsun :)

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Gerçekten takdir edilmeden geçilmeyecek kadar büyük bir emek,
şaşırmaya devam ediyorum
Çizgi Diyarı ve üyeleri hergün beni şaşırtıyor..
Sağolunuz..
Saygı ve sevgilerimle..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Olmaz deme, olmaz olmaz diye boşa söylememişler

lotoloto'dan bir renkli Teks daha ve ben kaç gün sonra farkına varıyorum.

Paylaşıldığı gün iki gün ve üç gece seyahatteydim. Yine de mazeret değil.

Özür ve teşekkürlerimin kabulü dileğiyle bu muhteşem Teks'in tadına bakayım

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Sayın lotoloto sizler gibi değerli çalışmaları olan arkadaşların olduğu bu sitedeki paylaşımların çokluğu karşısında insan şaşırıyor. Verilen emek karşılığında kuru bir teşekkürden başka yapacak şeyim yok. İyi günler dileklerimle.