Renkli Tex BDS Klasik Sayı 01 - Totem(Balonlama) -- Yeni

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
t7z6vp.jpg

Bana teşekkür eden tüm kardeşlerime armağan olsun. Renk kalitesi mükemmel. Yazı karekteri de son yaptıklarımla örtüşüyor. Seri kaldığı yerden devam edecek. Yakında 'Banda Medveda' sizlere sunulacaktır.

Link

Tex 19 mb cbr mediafire linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
paylaşımlarını dört gözle :Z bekliyoruz sevgili lotoloto.. her zamanki gibi tertemiz bir çalışma.. :88::89:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Harika paylaşımınız
ve emekleriniz için gönülden teşekkür ediyor,
saygılar sunuyorum.

bayrakzaf.gif

honeybadger

Çeviri & Balonlama
21 Haz 2009
62
1,871
Selamlar. Yeni çalışmanız mükemmel olmuş sevgili Lotoloto.Tam görmek istediğimiz gibi bir renkli Teks balonlaması.

Emek, sabır ve özverinin yanısıra, tavsiyeleri dikkate alıp çalışmalarınızı yeniden düzenleyerek paylaşmanız, bu işe gönül vermeyi düşünen arkadaşlarımız için çok iyi bir örnek oldu.

Çok teşekkürler, bundan sonraki Teks balonlamalarını heyecanla bekliyorum. Kolay gelsin...

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,642
Yine lotoloto, yine renkli Teks

Siyahbeyazı da güzel, ama renklisi kesinlikle daha güzel

Lotoloto ile alışkanlık oldu

Teşekkürler, saygılar

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
sağolun, varolun; sevgili dostlar.bana güç veriyorsunuz.
hepinize sonsuz teşekkürler.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Link yenilenmiştir. Diğer kırık linkler de yenilenecektir.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Sayın lotoloto, çalışmanız için çok teşekkürler. Eski bir çalışma ama bizim gibi yeni üyeler için şu turbobit yerine mediafire koyarsanız benden sonra başka arkadaşlar rahat indirebilir. Çünkü turbobit bazen tam 5 defa 10'ar dakika bekletip adeta süründürebiliyor. Bilmeyen arkadaşlar indirmekten vazgeçer. İyi günler dileklerimle.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
cbr olarak 19mb olarak mediafire linki eklendi

Sayın lotoloto, çalışmanız için çok teşekkürler. Eski bir çalışma ama bizim gibi yeni üyeler için şu turbobit yerine mediafire koyarsanız benden sonra başka arkadaşlar rahat indirebilir. Çünkü turbobit bazen tam 5 defa 10'ar dakika bekletip adeta süründürebiliyor. Bilmeyen arkadaşlar indirmekten vazgeçer. İyi günler dileklerimle.

sevgili arkadaşım;cbr olarak 19mb olarak mediafire linki eklendi