Renkli Tex BDS Klasik Sayı 17 - Zamka

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili Lotoloto kardeşim tam onsekiz tane mükemmel,rengarenk harika Teks olmuş.
Değerli kardeşim herbiri için verdiğiniz emek,harcadığınız zaman ve kıskanmadan paylaştığınız için
çok çok teşekkür ederim.Dilerim tüm istekleriniz gerçekleşir,ömür boyu huzur ve mutluluklar dilerim.Hoşçakalın.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Tek kelime muhteşem ..18 tane müthiş emek gerektiren şahane paylaşım.. çok sevindirdin bizleri allahda seni ve sevdiklerini sevindirsin dostum..sagol..

bylrzgr

Kıdemli Üye
16 Tem 2011
222
203
senin sayende Tex i renkli okuyoruz.çok önemli bir paylaşım çok teşekkürler

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Teşekkürler.
Bir kez okuyacağım. Bakalım klasik teksler kadar zevkli mi.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Renkli Teks, hem de 228 sayfa. Teksseverler için kolay kolay bulunmaz bir hazine. Çeviri ve balonlama için belli ki çok emek verilmiş, karşılık olarak verebileceğimiz sadece bir kuru teşekkür. Eline sağlık Lotoloto, iyi ki varsın!

12 Şub 2010
15,006
543,642
Renkli Teks'lerin müptelası oldum, sık sık lotoloto nun yeni paylaşımı var mı diye gözüyorum. Karşılığında ise ne yazık ki kuru bir teşekkürden fazlasını yapamıyorum. En içten teşekkürler ve saygılar sevgili lotoloto, emek ve göznurunuz çok kutsal.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Değerli çalışmalarınızdan dolayı her zamanki gibi en içten dileklerimle kutlarım.Süper bir paylaşım.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Kırık link yenilenmiştir arkadaşlar.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
öncelikle verdiğin emekler için çok teşekkür ederim. emeğe saygısızlık ettiğimden veya bulupta bunadığımdan değil sadece kafama takılan bir iki noktayıda söylemek istediğim için yazıyorum.teksleri çok sevdiğim için bir indireyim bakayım dedim. yüklenilen siteden 33 kusur dakikada iniyormuş, diğer sitelerden yükleme olsaydı daha kısa sürede inerdi çokta hoş olurdu. ikinci olarak indirmek istedim ama tıklayınca her tarafta dowland çıkıyor bayağı bi cebelleştim ama bi türlü indiremedim tıklanabilen her yere tıkladım tıkladıkça sayfa açılıyor ama bi türlü indirme işlemini başlatamadım alışmışım rapid ile mediafireye :)
bir diğer husus aceba indirip bakmak istediğim sayının türkçesi varmı yokmu onuda anlayamadım. başlık yabancı olunca indirip bakmak icap ediyor (onuda becerebilsem keşke) örn Renkli Tex BDS Klasik Sayı 18 - Banda Medveda . aceba balonlama yapılan sayının türkçesi basıldımı yoksa sayenizdemi okuyacağız? gibi bilgiler yer alsa daha bir on numara olurdu gibi. genede takdir sizin olmakla beraber diyarın fanlarından biri olarak yüzsüzce böyle taleplerde bulunuyorum. saygılar

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Bu güzel paylaşımınızdaki tüm emekleriniz için sonsuz teşekkürler lotoloto. Tüm hayatınızın da bu Teks'deki gibi renkli, huzur dolu geçmesini dilerim.