conrack 13

emekli

Aktif Üye
17 Eki 2015
267
566
değerli üstadım conrack 10-13 dosya.co olarak yüklendiğinden bu dosyalar ve benzeri bütün dosyalar artık kullanılamıyor. sizden ricam dosya.co ile yaptığınız yüklemelere alternatif yeni yükleme yapabilirseniz sevinirim. benim gibi bir çok üyemizde aynı sorunları yaşıyor. bütün bölümleri tek kitap haline getirip yükleme de yapabilirsiniz. aynı sorunlar cobra serisinde olduğu için bu serileride tek kitap olarak yükleme yapabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
değerli üstadım conrack 10-13 dosya.co olarak yüklendiğinden bu dosyalar ve benzeri bütün dosyalar artık kullanılamıyor. sizden ricam dosya.co ile yaptığınız yüklemelere alternatif yeni yükleme yapabilirseniz sevinirim. benim gibi bir çok üyemizde aynı sorunları yaşıyor. bütün bölümleri tek kitap haline getirip yükleme de yapabilirsiniz. aynı sorunlar cobra serisinde olduğu için bu serileride tek kitap olarak yükleme yapabilirseniz sevinirim. teşekkürler.

Bu konuya ait linki yeniledim.

Elbette lotoloto üstadım arzu ederse her konusuna yeni linkler ekleyebilir ama bana sanki o yeterince şey yapmış gibi geliyor: Çeviri-balonlamanın yapılması, dosyanın ve bir görselin ayrı ayrı paylaşım platformlarına yüklenmesi ve forumda ilgili paylaşımın tamamlanması. Bu paylaşımı yüzlerce dostumuz indirmiştir diye tahmin ediyorum. Herhangi bir dostumuz alternatif bir platforma yükleyerek eserin erişilebilirliğini arttırabilir. Bunu her hangi bir konuda her üyemiz yapabilir. Mesela sevgili [MENTION=57927]emekli[/MENTION] dostumuz; siz de yapabilirsiniz. Bahsettiğiniz gibi dosya.co bir miktar sorunlu bir platform. Bir süre sonra link işlevini yitiriyor. Bu tür durumlarda indirilen konuya, erişimi eziyetli olmayan başka bir platformdan alternatif yükleme yapabilir ve linki paylaşabilirsiniz. Çeviri-balonlama ve/veya tarama yap(a)mayan dostlarımızın böyle bir katkısı olsa ne güzel olurdu. Hepimizin çizgi roman adına yapabileceği şeyler olduğunu biliyorum.

Sevgili emekli ve bu mesajı okuyan tüm dostlarımız; bir kez daha hatırlatmış olayım: Lütfen link sorunlarını konunun ana mesajının altında yer alan "Kırık Link Bildir" sekmesini kullanarak iletelim.

Sevgiler, saygılar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Konuyla ilgili şu önemli hatırlatmayı da yapalım:

Sevgili [MENTION=1817]lotoloto[/MENTION] üstadımız ilk 18 sayıyı tek bir cilt halinde şurada paylaştı:

https://www.cizgidiyari.com/forum/lotoloto/156252-conrack-cilt-01-a.html

Arzu edenler buradan da takip edebilirler. Bu cilt paylaşımının kırılan linkini daha önce yenilemişim ama bir yanlış yaparak fasiküle ait linki vermişim. Cildin linkini de güncelledim. İlgili dostların bilgisine...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Teşekkür ederim, Direnç11. Conrack de 2 cilt halinde tamamlandığında sizlere sunulacak. Saygılarımla;