Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   lotoloto (http://www.cizgidiyari.com/forum/lotoloto/)
-   -   ZAGOR-KORKU KASABASI (http://www.cizgidiyari.com/forum/lotoloto/145398-zagor-korku-kasabasi.html)

lotoloto 27.Mayıs.2020 11:26

ZAGOR-KORKU KASABASI

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Sizlere, benim Zagor'u sevmeme vesile olmuş bir macerayı renkli olarak tam macera sunuyorum. Babamla birlikte tay yayınlarına gidip siyah serinin tüm ciltlerini almıştık, daha sonra da devam edip bitirmiştik. Bu anı beni çocukluğuma tekrar döndürdü. Paylaşmak istedim, Yaşlıkurt'un yaptığı zagor renkli maceralar serisinden derledim. Umarım beğenirsiniz. Saygılarımla;

OZERTOPSOY 27.Mayıs.2020 12:37

Haluk abi çok çok teşekkürler

husmanX 27.Mayıs.2020 14:33

Sağol, varol Haluk abi...
Teşekkürler....

hamlet07 27.Mayıs.2020 15:31

çpk teşekkürler

aksakal19 27.Mayıs.2020 15:48

Priscilla..Çocuk korkularımızın efendisi..Ferri nin ilk zamanları ve klasik bir macera..Teşekkürler,hatırladık yeniden..

Lobador 27.Mayıs.2020 16:02

Alıntı:

lotoloto´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 661356)

Sizlere, benim Zagor'u sevmeme vesile olmuş bir macerayı renkli olarak tam macera sunuyorum. Babamla birlikte tay yayınlarına gidip siyah serinin tüm ciltlerini almıştık, daha sonra da devam edip bitirmiştik. Bu anı beni çocukluğuma tekrar döndürdü. Paylaşmak istedim, Yaşlıkurt'un yaptığı zagor renkli maceralar serisinden derledim. Umarım beğenirsiniz. Saygılarımla;

Tay yayınlarına gittik dediniz de aklıma gelgi sayın lotoloto, ben de çocukken özellikle yaz tatillerinde tay yayınlarının önüne gider, dakikalarca her kapağı tek tek inceler, tüm Zagor'ları okuyabilmeyi hayal ederdim.

Bu site sayesinde, sizler sayesinde her macerayı okumak bir yana bir de üstüne renkli okuma fırsatına sahip olduk. Ellerinize sağlık, teşekkürler emekleriniz için.

baybora 27.Mayıs.2020 17:02

En sonunda Zagor'a da el attınız ha Haluk Bey. Keşke sihirli bir proğram olsa da sitemizde olmasını istediğimiz eserler hızla paylaşıma katılsa. Ama her şey zaman, büyük emek, sabır istiyor.
Teşekkürler.

ramo78 27.Mayıs.2020 18:23

Teşekkürler üstadım, hangi sayıya denk geliyor bu.

aksamsefasi 27.Mayıs.2020 20:12

Ne büyük insansın sen üstad.Ellerine sağlık. Ne şanslı bir çocukluğun varmış, kiminin babası kitapları yakar kiminin babası da seninki gibi elinden tutar yayın evinden tüm seriyi alır :)

yeryüzü 27.Mayıs.2020 20:30

Biz de şanslı çocuklarız, şimdi hayal
ettiğimiz tüm kitaplar önümüzde ama
bazı çocuklar var ki hayalleri için feda
etmişler kendilerini, belki de bizim
hayallerimiz için... Selam olsun başkaları
için kendini feda edenlere, emek verenlere.
Teşekkür ederim Haluk ağabeye bu güzel
paylaşım için.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 03:05