Lorel ile Hardi Albüm Sayı 187

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Bugünün İkinci taraması. Siyah Seri Conanlar yolda geliyor.

attachment.php

attachment.php

Ekli dosyalar

• lorealhardi1.jpg
    lorealhardi1.jpg
    98.6 KB · Görüntü: 1,487
  • lorealhardi2.jpg
    lorealhardi2.jpg
    93.5 KB · Görüntü: 558
Son düzenleme:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,806
Bu paylaşımları gördükçe neleri kaçırdığım dahada aşikar. Teşekkürler dostum. Hakkınızı helal edin.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Ne zaman görsem o siyah beyaz hızlı hızlı hareketleriyle çocukluğuma geri dönerim.
Konuşurken yaptıkları vurgular bile hala aklımda.
Çok teşekkürler dostum.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Hani hergün bir taramayla karşınızda olacam demiştin ya inanki tarama veya ÇR hiç önemli değil rawenx buralarda olsun yeter demiştim kendi kendime ama ne yalan söyleyim bu süpriz beni çok sevindirdi.Lorel Hardi keyif alarak okuduğum ÇRlardan biriydi.Teşekkürler Dostum ellerine sağlık.

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,294
LÜLEBURGAZ
çocukluğumda lorel ile hardi'nin bir sürü kitabını biriktirmiştim... ama sonra gerektiği gibi muhafaza edemedik... elimde bir tanesi bile yok şu an... sevgili rawenx sayende tekrar bir lorel hardi albümü okuma fırsatı bulmuş olduk... çok teşekkürler... hemen indirip arşivime katacağım... ayrıca mediafire gibi indirme yönünden sorun yaşamadığımız bir link seçtiğin için ayrıca teşekkürler...:24:

musata

Yeni Üye
16 Ocak 2011
13
1
en sevdiğim çizgi romanlar burda yayınlayan arkadaşlar sağolsun bendede birkoli çizgi roman olacak
siteden yayınlayacak arkadaşlara ücretsiz vereceğim iş yoğunluğum dolası ile fazla vaktim yok tarama yapmaya