Lombak Üçüncü Kitap

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Lombak Üçüncü Kitap
(Bir Lombak Albümü)
Fatih Solmaz&Bahadır Baruter
Doğal tarama (minimal müdahele)
167 MB, 2005px, 300 dpi, 161 sayfa, CBR

LOMBAK_NC_K_TAP_kapak.jpg

9jho5hk.jpg

(Mega)
(Yadi)

Bu tatil gününde tüm ÇD dostlarına keyifli okumalar dilerim (ayrıca bol kahkahalar).
Bugün zaten dışarı çıkmak için hava müsait gözükmüyor. Meteorolojik görünüm aşağıda:

Türkiye'de bugün (21 Aralık 2014) hava. Genelde sisli, puslu, az bulutlu, kuzey ve batıda yağış bekleniyor.
Buzlanma için de uyarı yapılmış. Tam kitap okunacak hava!.

Meterlgy_Tr_21_12_14.jpg

Son düzenleme:

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
eskilerin deyişiyle efradını cami, ağyarını mani bir tanıtım ve paylaşım..
bilmukabele teşekkür ve saygılarımla scanfan..

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
eskilerin deyişiyle efradını cami, ağyarını mani bir tanıtım ve paylaşım..
bilmukabele teşekkür ve saygılarımla scanfan..

Bu deyişi "Yasaklar" kabaresinin başlangıcında kullanmıştı Metin Akpınar üstat.

"Efendim Yasaklar'a hoşgeldiniz. Biliyorsunuz, yasaklarla dolu bir dünyada, yasaklarla dolu bir ülkede yaşıyoruz. Buraya gelirken bile kimbilir ne yasaklarla karşılaştınız. Ama burada karşılaşacagınız ilk yasak şey bir yasak. Şimdi "Şey", hepiniz biliyorsunuz tabii, tek başına bir anlam ifade etmeyen, ama cümle içinde her anlama gelen bir şeydir. "Şey"'in efradını cami ağyarını mani tarifi böyle oluyor..."

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Harbiden dediğin gibi hava üstadım, puslu havaları hiç sevmem, lakin aynı dediğin gibi; tam okuma vakti, ellerine sağlık dostum :)

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,182
Teşekkürler scanfan...
Daha önce patlaştığım bu
Konunun birleştirilmesini
Yönetici arkadaşlarımdan istiyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Teşekkürler scanfan...
Daha önce patlaştığım bu
Konunun birleştirilmesini
Yönetici arkadaşlarımdan istiyorum.

Sevgili "enger66", paylaşmadan önce "Lombak albümü"nün sitede olup olmadığını öğrenmek için arama yaptırdım, ancak siz albüme farklı bir isim vermiş olduğunuz için aramada çıkmadı. Ancak bulmuş olsaydım da yine ayrı bir başlık altında yüklemem gerekecekti. Zira takip ettiğim kadarı ile forumdaki Türkçe paylaşımlarda aynı dergi farklı katılımcılar tarafından değişik zamanlarda paylaşıldığında tek başlık altında birleştirilmiyor, ancak sıralı liste yapıldığı zaman her iki versiyon da burada listeleniyor ve parantez içinde hangi ÇD katılımcısının versiyonu olduğu belirtiliyor. Yabancı dilde yapılan paylaşımlarda ise genelde birleştirme yapılabiliyor (bazen o bile yapılmıyor, örneğin benim açmış olduğum TuttoMiki başlığından daha sonra sayın Assad da aynı başlığı açmış, her ikisi de ayrı ayrı duruyorlar, bana kalırsa bunun da bir önemi yok). Zaten bu sitede karşılıksız paylaşım, sevgi saygı gibi kavramlar benimsenmiş oluğu için kimin daha çok katkıda bulunduğu, sen-ben gibi detaylara pek rağbet edilmiyor. Dikkat ederseniz verilen rep puanları, rep seviyeleri ile yıldızlar bile öylesine gibi adeta, çok da orantılı değil. Örneğin 500 kitap tarayıp 1000 mesaj yazmış bir katılımcı ile hiç kitap taramamış, sadece birkaç yüz mesaj yazmış bir katılımcının yıldız sayıları aynı. Bu, bazı başka forumlardakinin aksine aramızda hiç sorun yaratmıyor, önemli olan kitap sevgisiyle dolu ÇD'cılar arasındaki karşılıksız paylaşım, sevgi, saygı, dostluk.
Tekrar saygılarımı sunuyorum.