Lombak Sayı 31

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,235
İzmir

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,043
318,240
Sayın üyemiz,
yapılan paylaşımlara sadece teşekkür etmeyi düşünüyorsanız,
bunun yerine lütfen "Beğen" tuşuna basınız.
Bu hususta diğer yönetici arkadaşlarımız da bir çok kez üyelerimize uyarılarda bulundular.
Lütfen bunu kulak arkası etmeyiniz.
Teşekkürler.​

danozan

Yeni Üye
15 Mar 2022
3
4
üstad öncelikle kıymetli arşivinizi bizlerle paylaştığınız için size yürekten teşekkür ediyorum.

size bir sorum olacak; paylaştığınız taramaları kendi fiziki arşivinizden yaptığınızı tahmin ediyorum doğru mudur? arşivinizin büyüklüğünü ve nasıl muhafaza ettiğinizi çok merak ediyorum açıkçası.
ben de kaybettiğim arşivimden sonra yeniden bir koleksiyon toplama çalışmalarına başladım, yolun başındaki genç dostlarınıza bu konuda verebileceğiniz tavsiyeleriniz var mıdır acaba?

25/05/2023 tarihi itibariyle pdf linkinin çalışmadığını da bildirmek isterim :)

saygılarımla.

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,235
İzmir
üstad öncelikle kıymetli arşivinizi bizlerle paylaştığınız için size yürekten teşekkür ediyorum.

size bir sorum olacak; paylaştığınız taramaları kendi fiziki arşivinizden yaptığınızı tahmin ediyorum doğru mudur? arşivinizin büyüklüğünü ve nasıl muhafaza ettiğinizi çok merak ediyorum açıkçası.
ben de kaybettiğim arşivimden sonra yeniden bir koleksiyon toplama çalışmalarına başladım, yolun başındaki genç dostlarınıza bu konuda verebileceğiniz tavsiyeleriniz var mıdır acaba?

25/05/2023 tarihi itibariyle pdf linkinin çalışmadığını da bildirmek isterim :)

saygılarımla.
Bilgilendirme için teşekkür ederim,linki yeniledim. Yeni arşiviniz hayırlı olsun, nemden tozdan ve direkt güneşken koruyacak şekilde muhafaza ediniz. kitaplığınıza mı kolilere mi koyacağınız sizin zevkinize kalmış. isterseniz internette kitap muhafaza etmek için kapaklı jelatin poşetler var onlarda da saklayabilirsiniz.