Lombak Sayı 57

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir

Lombak-2006-57-1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Ah Kötü Kedi Şerafettin.
Bir dönemin efsanesiydi.
Bence son zamanların en güzel tasarımlarından birisidir.
Animasyonu da çok güzeldi.
Özellikle Sİnema da izlemiştim.
Bu değerli çalışma için çok teşekkür ederim üstadım.
Paylaşım notunuzda ki ayrıntılar da takdire değer.
Gerçekten önemli olan kişisel arşivlerimizin ulaşabildiği son noktaya kadar ulaşması.
Geçenlerde OKY nin Zavallı Polat albümünü almıştım.Bir kez daha okudum.Özgün bir konu özgün bir eser olarak takdir etmemek mümkün değil.
Yakında yine özlediğimiz formatlarda mizah dergileri yayınlanır umudundayız.
Çok büyük yetenekler var.
Asıl üzüldüğüm nokta bu değil aslında o kadar dünya ölçeğinde zenginimiz var bu dergilere sponsor olmak bu kadar zor mu ?
Ne yapacaksınız bu kadar parayı mezarda kabul etmiyorlar yasa değişikliği olmadıysa.
Bari insanlar gülsün.
Ruh Sağlığı Yasası gündem de biliyorsunuz.
Çok gecikmiş ancak yerinde bir çalışma.
Ruh sağlığımız için en iyi reçete mizahdır.
Gülmek en iyi ilaçtır.
Gülme terapileri ve gülme yogası ekolünü bir arada düşünürsek.
Tebessüm etmek, kahkaha atmak , gülmek ,içsel gülümsemek ne kadar güzel tabirler.
Bol bol kahkaha atın bol bol gülün ve gülümseyin , insanlara tebessüm etmek dahi büyük bir nimettir.
:):):):)
:d:d:d:d:d
:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ:Ğ
:D:D:D:D:D:D
;););););)
:9:9:9:9:9
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Bir emoji kadar olamıyoruz.
Aynayada kendinize bakın ve günde bir 30 saniye gülümseyin.
Hayırlı gülmeler.:D

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,513
85,126
İzmir
eski mizah dergilerine bakıyorum , o zamanki hükümetlere ve yöneticilere çok daha ağır eleştirilerle gitmişler ama hep hoşgörü ile karşılanmış, şimdiki hükümet ve yöneticilerin eleştirilmeye ve dalga geçilmeye tahammülleri olmadığı için mizah dergileri potansiyel tehlike olarak görülüyor o yüzdendir ki malesef hiç kimsenin sponsor olmaya cesaret edebileceğini sanmıyorum. basım ve dağıtım bile belirli kesimlerin tekelinde olduğu için halen hayatlarını sürdürebiliyor olmaları bile bir mucizedir bence.