Trent - 08 (Seri Tamamlandı)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896

Trent - 8. sayı

Evet dostlar, bu sayıyla birlikte bizim gerçekten çok beğenerek çevirip balonladığımız bu serinin de sonuna geliyoruz.

Bu seri tüm çizgi diyarı dostlarının tabii ki ama ben seriyi özellikle sevgili uzung ve yeğenine hediye etmek istiyorum çünkü bu seri ile tanışmamız onların sayesinde oldu.

Kendileri dört sene önce ilk sayıyı çevirip balonlayarak bizlerle paylaşmış ve ben de büyük ihtimalle o zaman çok beğenip tüm seriyi İngilizce arşivime katmışım.

(Boş vakitlerimde o kadar çok Türkçe ve İngilizce çizgi roman okuyorum ki hangisini Türkçe hangisini İngilizce okuduğum karışıyor tabii ki:) )

Bu çok güzel seriden sonra haftaya, sizlerin oylarıyla belirlediğimiz Mermaid Project'e başlıyor olacağız bir aksilik olmazsa.

Keyifle okunması dileklerimle;

Saygılar, Sevgiler...

Çeviri: Lobador

Düzenleme ve Balonlama: Aniror

Fontlar: CCDigitalDelivery Display - CCYadaYadaYadaInt

Hikaye: Leo

Çizimler: Rodolphe

50149642076_b68e21e8af_h.jpg

50149642041_393a40486c_h.jpg

İndirmek İçin

Son düzenleme:

aygder

Yeni Üye
8 Mar 2012
7
12
Bu güzel dizi için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok beğendim, keşke devamı etseymiş. Emeğinize sağlık, var olun.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
Sabah uyandığımda ilk işim alışkanlık oldu daha günlük işlere bile başlamadan önce siteye girer ne var ne yok mutlaka incelerim.trent'in son sayı paylaşımı ile üzülürken yeni müjde ile sevindim.Verdiğiniz tüm emekler için teşekkür üstad.

jagdpanther

Süper Üye
10 Nis 2010
731
996
Güzel bir diziydi emekleriniz için teşekkürler . Yeni çeviri projelerinizi bekliyoruz . Aynı kalite standardının devam edeceğinden hiç kuşkumuz yok .

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Güzel ve okuması keyifli bir seri sayenizde okundu.
İstikrarlı ve kaliteli çalışmanız için sizleri kutluyorum.
Teşekkürler

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Açıkçası bu güzel serinin bitimine herkes gibi bende üzüldüm.
Harika çeviri ve balonlamanızla göz dolduran bir seriydi.
Seriye vermiş olduğunuz emekler için tüm forum adına
teşekkür ederim. Müthiş bir seriydi.
Denizkızı Projesini de dört gözle bekleyenlerdenim...

turhal

Onursal Üye
23 Nis 2017
2,201
3,700
Üstadım hiçbir söz emeğinizin karşılığı olamaz.Yinede teşekkürlerimizi kabul edin lütfen....