Sıradaki Çeviri/Balonlamamız Hangi Seri Olsun?

Sıradaki çeviri/balonlamamız hangi seri olsun?

• Esteban

Oy: 24 41.4%
  • Harmony

Oy: 8 13.8%
  • Mermaid Project

Oy: 26 44.8%

• Kullanılan toplam oy
    58
  • Anket kapatılmış .

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896

Değerli dostlar,

Trent'de yarıyı geçti ve geriye sadece 3 sayı kaldı.

Trent sonrası çevirmeyi düşündüğümüz birbirinden tamamen 4 farklı seri var.
Bu serilerle ilgili de şimdiden hazırlıklara başlayalım istiyoruz ama hangi sırayla çevirelim konusunda sizlerin fikrini almak istedik.

Açtığımız ankete göre en çok istenen seriden, en az istenen seriye göre çeviri balonlama sıralaması yapacağız.

Sıradaki çeviri/balonlamamız hangi seri olsun?

Son düzenleme:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
1- Mermaid Project - 5 sayı
2- Esteban - 5 Sayı

Antares ise başka bir blogda değerli bir başka çeviri/balonlamacı tarafından çevrildi. Bunun yerine, Leo'nun başka bir serisi Amazon olabilir.

Bu bilgi çok faydalı oldu, teşekkürler sevgili Aster01...
Araştırma yapmıştım ama bulamamıştım. Hangi site olduğunu söylersen ben de bu seriyi bir de Türkçe olarak okumayı çok isterim.

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,246
3,524
Sevgili Lobador ellerinize sağlık hayal edemeyeceğimiz serilere kavuşuyoruz sayenizde bende Listeden Estabanı arzu ederim tamamlanmış olması daha çok cezbediyor, gene ilk 2 sezonu forumumuzda çevirili olan 3. ve son sezonu henüz çevrilmeyen Amazonu dilek listeme eklemek isterim.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Sevgili Lobador ve Aniror,
Yapmayı planladığınız çeviri ve paylaşımları bizlerle paylaşmanız ve bizlerinde fikrini almak istemeniz gerçekten çok güzel bir yaklaşım olmuş.Benim önceliklerim;
1- Mermaid Project
2-Amazon
3-Distant Worlds
4-Esteban
5-Harmony

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Sevgili Lobador ve Aniror,
Yapmayı planladığınız çeviri ve paylaşımları bizlerle paylaşmanız ve bizlerinde fikrini almak istemeniz gerçekten çok güzel bir yaklaşım olmuş.Benim önceliklerim;
1- Mermaid Project
2-Amazon
3-Distant Worlds
4-Esteban
5-Harmony

Amazon üçüncü isteğini aldı ama ben o seriyi maalesef bilmiyor olabilirim. Daha önce ilk iki sezonu sitemizde paylaşılmış, hangi dostumuz paylaşmıştı biliyor musunuz? Eğer sitede hala aktif bir dostumuz ise 3. Sezonu da ondan beklemek daha doğru olur diye düşünüyorum.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
Üstadım sonradan öğrendiğim kadar bilgi vereyim:

Önder Atar serinin ilk ikisini çevirdi. Genel adı Amazon. 1. Kenya 2. Namibia

Namibia yarım kalınca Vito&Dindar Dikar ikilisi el attı. Onlarda şu an başka serilerle uğraşıyor. Ama Amazone'nun ingilizcesi var mı bilmiyorum.

Antares'in de aslında genel adı Aldebaran : Bu da sırayla 1. Aldebaran 2. Betelgeuse 3. Antares 4. Survivants 5. Aldebaran'a Dönüş sırasıyla okumak lazım.

Eşinize de çok teşekkürler.

Son düzenleme:

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
676
4,948
İstanbul
Amazonie (Kenya - Saison 3)

Şubat 2020 de çıkan 5. sayısı ile Fransa'da sonlandı.
Umarım ingilizcesini bulup tüm sezonu çevirirsiniz. :)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Üstadım sonradan öğrendiğim kadar bilgi vereyim:

Önder Atar serinin ilk ikisini çevirdi. Genel adı Amazon. 1. Kenya 2. Namibia

Namibia yarım kalınca Vito&Dindar Dikar ikilisi el attı. Onlarda şu an başka serilerle uğraşıyor. Ama Amazone'nun ingilizcesi var mı bilmiyorum.

Antares'in de aslında genel adı Aldebaran : Bu da sırayla 1. Aldebaran 2. Betelgeuse 3. Antares 4. Survivants 5. Aldebaran'a Dönüş sırasıyla okumak lazım.

Eşinize de çok teşekkürler.

Kenya ve Nambia’yı tabii ki okumuştum ve Amazon’un bu serilerin devamı olduğunu bilmiyordum. Eminim o serinin İngilizcesi şu an yoktur yoksa gözüme çarpardı bir yerden:)

O seri de İngilizce’ye çevrilirse eminim sevgili Vito ve Dindar Diker bu seriye devam edecektir, bizler de onların mükemmel çeviri balonlaması ile seriyi keyifle okuruz.

Detaylı bilgiler için çok teşekkürler sevgili Aster01.

fnesk

Yeni Üye
1 Ağu 2012
35
139
düşüncelerimizi öğrenmek için yaptığınız ankete teşekkürler üstat
seçim yapmak zor,bence alfabetik sıradan gidelim

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Antares'i çıkardım anket listesinden sevgili dostum.
Ben oyumu Memaid project'ten yana kullandım.
Şimdiden kolaylıklar diliyorum.