The Campbells - 05 (Seri Tamamlandı)

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

The Campbells - Üç Lanet - 5. sayı

Benim çok severek okuduğum ve çevirdiğim bu serinin de sonuna geldik dostlar.

Tam bir Belçika tarzı olan bu çizgi roman güzel çizimleri, komik ve detaylı karakterleri ve güzel örgülenmiş hikayesi ile gerçekten güzel bir son ile bitiyor.

(Bu arada tüm serinin en düzgün duruşlu, karakterli korsanın İrlandalı olmasına rağmen adının/lakabının Turk olması da hoş bir detaydı:))

Yeni serilerde görüşmek üzere!

Keyifle okunması dileklerimle;

Saygılar, Sevgiler...

Çeviri: Lobador

Düzenleme ve Balonlama: Aniror

Fontlar: CCLosVampiros - Marker Felt - Chalkduster - CCBithead-Bark

49873246137_7254309fa4_h.jpg

49873246107_04f28cfc04_h.jpg

Son düzenleme:

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Sevgili dostlar, bu güzel seriyi tamamladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Bir sonraki serinizi merakla bekliyorum.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Çok teşekkürler. Belki Wayne Shelton'un 7. sayıdan sonralarını tamamlamak isterseniz :

ya da Muhteşem yazlar ile ustalığını kanıtlayan yazarımızın bu eserini :

Teşekkür ederim paylaşımlarınız için. Çeviri listemize aldığımız bir iki seri daha vardı ama sizin önerilerinizi de muhakkak inceleyeceğim.

Her son yeni bir başlangıçtır derler. Eminim gelecekte bize yeni ve güzel sürprizler yaparsınız.

Tüm emekleriniz için Teşekkürler...

Sevgili dostlar, bu güzel seriyi tamamladığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Bir sonraki serinizi merakla bekliyorum.

Sevgili BlackBishop ve odenat; sizler gibi çeviri balonlama konusunda markalaşmış, bu işi yıllardır büyük başarı ve istikrar ile sürdüren dostlardan bu sözleri duymak gerçekten çok güzel. Sizlerin her çevirisini keyifle okurken, bizler de elimizden geldiğince çevirilere devam etmeye çalışacağız:).

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Eksiksiz okumak çok keyifli.
Teşekkürler.
Çalışmalarınız bence artık bir listeyi hak ediyor.
Derli toplu görünür ve rahat ulaşır isteyen dostlar.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Eksiksiz okumak çok keyifli.
Teşekkürler.
Çalışmalarınız bence artık bir listeyi hak ediyor.
Derli toplu görünür ve rahat ulaşır isteyen dostlar.

Konuyu sabitlememe yardımcı olursanız memnuniyetle listeyi oluştururum sevgili savok (bildiğim kadarıyla sadece yöneticiler konuyu sabitleyebiliyor. Doğru biliyorum değil mi?:) )

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa

Konuyu sabitlememe yardımcı olursanız memnuniyetle listeyi oluştururum sevgili savok (bildiğim kadarıyla sadece yöneticiler konuyu sabitleyebiliyor. Doğru biliyorum değil mi?:) )

Sevgili dostum sizi kendi bölümünüzde moderatör yaparım, istediğin her türlü değişikliği yaparsınız...
Hatta şu an yaptım bile...

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili Lobador,
Cumartesi günümüzü renklendirdiğiniz için ,emekleriniz için çok teşekkürler.Yeni başlayacağınız seriyide dörtgözle bekliyoruz. Saga Valta isimli albümüde dikkate alırsanız sevinirim.Sevgilerimle....

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
893
4,656
İzmir
Tüh, bu güzel seriyi daha yeni farkettim. Hem de çok kısa bir zamanda beş sayı. Harika işler çıkarıyorsunuz. Çizimlere bayıldım. İlk bakışta 1960 ve 1970'lerden kalma zannediliyor. Ama orijinali Dupuis'in olan 2014 yapımı esermiş.
Her şeyi ile mükemmel olan bu paylaşımları için Lobador ve Aniror'a çok teşekkürler

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Oldukça keyifliydi. Kafa dağıtmak için birebir.
Bu tarz katışıksız serüvenleri çok seviyorum, etliye sütlüye karışmadan seni alıp başka diyarlara götürüyor.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

aliot

Yeni Üye
3 Şub 2013
50
162
The Campbells okuduğum en mükemmel eser. çizgi roman yerine eser demeyi tercih ettim çünkü bu, çizgi romanlar arasında değil hikaye, roman, sinema, felsefe, psikoloji alanında da mükemmel bir eser.

çeviri çok başarılı; yazarının, ressamının seviyesinde.

tekrar teşekkür ederim.