The World of Thorgal - The Early Years - 05

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

The World of Thorgal - The Early Years - 5. sayı

Ana hikaye devam ederken bu bölümde çok güzel bir macera daha başlıyor.

Gerçekten bu sayı da çok güzel arkadaşlar fakat maalesef şimdilik Thorgal maceramıza bir ara veriyoruz.

Bir sonraki macera henüz CBR olarak internette yer almıyor, (ya da ben bulamadım, bulup bana ileten birisi olursa sevinirim!)

yeni sayılar elimize geçer geçmez seriye devam edeceğiz.

Geçen haftaki macerayı yayınlarken verdiğim bir müjdeyi de üzülerek iptal etmek zorundayım.

Thorgal'ın orjinal serisinin Türkiye'de basılmayan sayılarını da çevirmeyi düşündüğümüzü söylemiştim fakat Türkiye'de benim bildiğimden çok daha fazla sayı basılmış.

Sevgili The_Darkness ile bu konuda konuştuk ve çizgi düşlerin 33. sayıya kadar yayınladığını öğrendim.

O yüzden biz de üzülerek orjinal seriye devam etme planımızdan vazgeçiyoruz.

Sonuç olarak normalde senede bir yayınlanan bu seriye şimdilik bu sayı ile bir ara veriyoruz.

Keyifle okunması dileklerimle; saygılar, sevgiler..

Çeviri: Lobador

Düzenleme ve Balonlama: Aniror

Fontlar: CCJimLee , CCBattleDamagedOpen

49536483262_5e7c2e971b_h.jpg

49535757893_df155b9a33_h.jpg

Son düzenleme:

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,226
Merhaba Lobador&Aniror,
Gönül dolusu teşekkürler... Her cumartesi Thorgal bekler olduk.
Herşey gönlünüzce olsun. Saygılarımla..

afu

Onursal Üye
1 Şub 2011
680
5,016
İstanbul
Ana seri için planınızı başta okuyunca sevindim. Sonrasında iptaliniz için ise üzüldüm.
Çizgi Düşler sayesinde 33. sayıya kadar ana seriyi temin edebilmiştik. (ilk 5 sayı Remzi'den çıkmıştı)
Kalan sayılar (en son 37. sayı Fransa'da yayınlandı) ve yan serileri için devam etme şansınız olamaz mı? Çünkü Çizgi Düşler kesin olarak ana seriyi devam ettirmeyecek.

Thorgal için tüm emeklerinize tekrar teşekkürler.

Son düzenleme:

turbo

Yeni Üye
30 Ocak 2020
20
41
Thorgal bölümünü canlandırığınız çok teşekkürler.:88:Sanırım 6 ve 7. sayıların henüz İngilizce baskısı çıkmadı.
Ana seride Rosiński & Van Hamme'a ait 19-29 sayıların kısa sürede paylaşılmasını umut ediyorum...:43:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Telif olayını bilmiyorum ama serideki karakterin paylaşımları ve tercümesi harika. Çok güzel bir iş çıkarttınız. Çok teşekkürler.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898
Ana seri için planınızı başta okuyunca sevindim. Sonrasında iptaliniz için ise üzüldüm.
Çizgi Düşler sayesinde 33. sayıya kadar ana seriyi temin edebilmiştik. (ilk 5 sayı Remzi'den çıkmıştı)
Kalan sayılar (en son 37. sayı Fransa'da yayınlandı) ve yan serileri için devam etme şansınız olamaz mı? Çünkü Çizgi Düşler kesin olarak ana seriyi devam ettirmeyecek.

Thorgal için tüm emeklerinize tekrar teşekkürler.

Maalesef diğer yan serilerin İngilizcesi bildiğim kadarıyla çıkmadı. Eğer İngilizcelerini bulursam seve seve çeviririm. Çizgi Düşler konusunda da emin değilim 33. sayıdan sonrasını basar mı basmaz mı diye çünkü Türkiyedeki yayınevlerini takip etme şansım yok:S

Thorgal bölümünü canlandırığınız çok teşekkürler.:88:Sanırım 6 ve 7. sayıların henüz İngilizce baskısı çıkmadı.
Ana seride Rosiński & Van Hamme'a ait 19-29 sayıların kısa sürede paylaşılmasını umut ediyorum...:43:

Üzgünüm ama mesajımda da belirttiğim gibi Ana Seri 33. sayıya kadar Çizgi Düşler tarafından basılmış o yüzden şu an üzülerek ana seriyi çevirme planımızı iptal ediyoruz/erteliyoruz.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,475
Bu güzel kitap için sevgili Lobador ve Aniror kardeşlerime çok teşekkürler ederim.Sevgi ve saygılar sunuyorum.