Tenten Bölüm 1 (Türkçe Dublaj)

Tenten Bölüm 1 (Türkçe Dublaj)

Linkleri Çalışmayan Konular

Like Tree16Likes
  • 10 Post By prestij16
  • 1 Post By hadon
  • 1 Post By Bay_X
  • 1 Post By denizkara
  • 2 Post By hadon
  • 1 Post By prestij16

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13.Mart.2013, 18:40   #1
Süper Üye

prestij16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32212
•Rep Seviyesi :
prestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond repute
Standart Tenten Bölüm 1 (Türkçe Dublaj)
Tenten Çizgi Film
Türkçe Dublaj

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

ÖNEMLİ NOT: bazı arkadaşlar rar sisteminde part 1 i indiriyor part 2 inmemiş
izleyebilmek için 2 partında inmesi gerek
mediafire 150 mb üstünü almadığı için 2 ye böldüm

TENTEN BİLGİ arkadaşlar kayıt karamel tv den
"karamel tv yayın akışı" maalesef hiç bir yerde yok
tenten her gün karamel tv de 14 ve 22 de çıkıyor
genelde 50 dakika süren maceralar
50 dakika süren maceraları 2 günde part 1 ve part 2 diye bölerek veriyorlar
bazen 25 dakikalık maceralarada rastlayabiliyoruz
parçaları birleştirmeye çalışıyorum, bazıları part1 bazıları part 2 eşleştirmek için takipteyim
bazen kayıt yapamıyorum, mesela akşam gs nin maçı vardı kaydedemedim
parçaları eşleştirdikçe paylaşıcam, "karamel tv yayın akışı" neden yok anlamak mümkün değil
video nun ses codec 56 bit yapmak zorunda kaldım, 128 bit te ses senkronu sorunu çıkıyor
karamel tv nin orginal çözünürlüğü 480x576 olduğu için
ses 128 yapınca ses zamanla 2-3 saniye kayıyor
56 bit yapınca senkron hatası sorunu çözüldü...

Konu prestij16 tarafından (13.Mart.2013 Saat 18:42 ) değiştirilmiştir.
prestij16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Mart.2013, 18:50   #2
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 193448
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Çok teşekkür ederim sevgili dostum. Dünyanın emeğini vermişsiniz. Elinize, gözünüze sağlık.
Bay_X bunu beğendi.
Alt 19.Mart.2013, 17:30   #3
Onursal Üye

Bay_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1296733
•Rep Seviyesi :
Bay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond reputeBay_X has a reputation beyond repute
Çok güzel! Teşekkür ederim. Saygılarımla.
prestij16 bunu beğendi.
Bay_X isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Mart.2013, 21:30   #4
Süper Üye

denizkara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 16
•Rep Seviyesi :
denizkara is on a distinguished road
Tenten ki; üstelik en güzel maceralarından biri, çok teşekkür ederim, indirdim ama açamıyorum, nasıl açacağız arkadaşlar?

prestij16 bunu beğendi.
denizkara isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 20.Mart.2013, 01:35   #5
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

hadon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 193448
•Rep Seviyesi :
hadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond reputehadon has a reputation beyond repute
Alıntı: fındıkfındık´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tenten ki; üstelik en güzel maceralarından biri, çok teşekkür ederim, indirdim ama açamıyorum, nasıl açacağız arkadaşlar?

İki rar paketini aynı dizin (klasör) içine atın, birinci paketin üzerine sağ tıklayıp "Buraya aç" deyin. İşi bittiğinde filminizi hazır bulacaksınız. Ben indirip açabilmiştim; yani paketlerde sorun yok.

Kolay gelsin.
denizkara ve prestij16 bunu beğendi.
Alt 21.Mart.2013, 17:26   #6
Süper Üye

prestij16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 32212
•Rep Seviyesi :
prestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond reputeprestij16 has a reputation beyond repute
iki tane link var, ikisinide indirmeniz gerekir, ikisi tek bir dosyadır
mediafirede 150 mb üstü dosyayı tek ekleyemiyoruz, o sebeple 2 rar yapmak zorundayız
2 rar dosyayıda indirirseniz izleyebilirsiniz
denizkara bunu beğendi.
prestij16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 19.Ocak.2020, 23:12   #7
Yeni Üye

sineperde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
sineperde is on a distinguished road
Linkler gitmiş devamıda gelecek demiştiniz başka bir konuda ama gelmemiş.
sineperde isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çizgi film, indir, tenten, türkçe

Seçenekler
Stil