Abdülcanbaz Külliyatı / 6-Bayanlar ve Baylar-4 / Bir Köpeğin Anıları-1

mutluturk

Yeni Üye
9 Eyl 2009
34
15
Abdülcanbaz Külliyatı / 6-Bayanlar ve Baylar-4 / Bir Köpeğin Anıları-1

193medium.jpg

Son düzenleme:

wasatime

Yeni Üye
28 Eyl 2009
9
0
Mutluturk, doc uzantılı dosya çıkartılabiliyor ama pdf dosyası (çizgi roman) rar'dan çıkartılamıyor. CRC hatası veriyor. Onarılamıyor da... Düzeltip tekrar gönderebilir misin?..

hozkoca

Aktif Üye
29 Nis 2009
361
718
wasatime arkadaşın dediği aynen oluyor, hatayı düzeltip linki yenileyebilir misiniz?

mutluturk

Yeni Üye
9 Eyl 2009
34
15
Mutlutürk kardeş;
sesimize kulak ver, etme bizi mutsuztürk:)..

Arkadaşlar,
Özür dilerim..Buraya gelen mesajları bir uyarı ile almak istedim ama sanırım ayarlardan bunu beceremedim.
Şimdi hemen kontrol edeceğim.Ancak bir yanlış olduğunu sanmıyorum.başka bir gruptada paylaştım hiç sorun çıkmadı.
Aşağıda linki yeniden veriyorum..

wasatime

Yeni Üye
28 Eyl 2009
9
0
Bu sefer hiçbir sorun yok... İlgilendiğin için teşekkürler...

Bu arada sen yazınca hatırladım. Kastettiğin grup merakediyorum ise oradan indirdiğim bir Abdülcanbaz'da da aynı sorun vardı, yine çıkartamamıştım RAR'dan. Sanırım aynı dosyaymış... :)

mutluturk

Yeni Üye
9 Eyl 2009
34
15
Bu sefer hiçbir sorun yok... İlgilendiğin için teşekkürler...

Bu arada sen yazınca hatırladım. Kastettiğin grup merakediyorum ise oradan indirdiğim bir Abdülcanbaz'da da aynı sorun vardı, yine çıkartamamıştım RAR'dan. Sanırım aynı dosyaymış... :)

Evet,
Orada da sorun yaşanmış.Ancak aynı linki takip ediyorum sorunsuz indirenler de var..
Pek bişey anlamadım ama sonuçta kaynak bizde..
Yüklemeler bitince grupta tümünü kapak fotografları ile son kez yayınlayacağım..
Teşekkürler.