Punisher Max Comics - Get Castle (Tek Sayı) Çeviri ve Balonlama

Punisher Max Comics - Get Castle (Tek Sayı) Çeviri ve Balonlama

Linkleri Çalışmayan Çizgiromanlar

Like Tree87Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05.Eylül.2013, 20:45   #1
Çeviri Balonlama

abdullah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
abdullah is on a distinguished road
Standart Punisher Max Comics - Get Castle (Tek Sayı) Çeviri ve Balonlama
CobraCaptain ve House Gururla Sunar!

Bi' dakika bi' dakika. House kim yahu?

CobraCaptain'in milyarlarca hatasını eleye eleye bu hale getirebildik. Çeviride en az 155 kere değişiklik yaptık ve ben artık yeter deyip paylaşayım dedim Dil bilgisi hataları eğer varsa %50 CobraCaptain'in %50 benimdir

Daha iyi balonlama yapabilmemi sağlayan, bu eserde de font seçimiyle yardımcı olan Glint hocama teşekkür ederim

[CENTER]CobraCaptain'in ilk kez çeviri yaptığı, balonlamasını benim yaptığım ve ilk defa yeni nickimi kullandığım çeviri ile iyi okumalar!

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Not: Çevirirken küfür ve argodan taviz vermedik. Argo ve küfür içerikli çizgi roman sevmeyenlerin indirmesi tavsiye etmeyiz.

Konu Shoryuken tarafından (04.Ocak.2018 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir. Sebep: link yenilendi, linki yenileyen Sinan Atik'e teşekkürler.
abdullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:00   #2
Çeviri Balonlama

Şükrü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 141750
•Rep Seviyesi :
Şükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond repute
Şükrü - İCQ üzeri Mesaj gönder Şükrü - AİM üzeri Mesaj gönder Şükrü - MSN üzerinden mesaj gönder Şükrü - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Başlığı da çevireyding eyiydi.
Hehehe. Yeni nick hiç olmamış.
Çizgi roman zaten hiç olmamış.
Geriye bir şey kalmadı. Hadi görüşürüz.

Şaka bir yana. Ravage'nin yeri dolmaz fakat
beğendim yahu Balonladığın birkaç başlık
güzel olmuş. Cobra Captain sen çeviri yapar
mıydın? Ortaklık ve çeviri konusunu sıkıntı
etme. Daha yeni bir ortağımdan ayrıldım.
Off, zaten kaç kişiyle çalıştığımı bilen mi var?
Çeviriye çok yorum yapamam. Balonlamayı
da sen yaptın diye kıyak yapalım
Bu arada ben de Thor çalışmamı kaldırdım.
Hadi kolay gelsin. Her zaman neşeli olun dostlar.

Şükrü isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:05   #3
Kıdemli Üye

Cobra Captain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1330
•Rep Seviyesi :
Cobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud of
valla benim genelde gramer hatalarım düzeltildi güya. Geri kalanını abdullah kendine göre kısalttı. Emeği tabi ki çok fazla ama %50 hisse vermem. Bu sayıyı sadece kendimi denemek için çevirdim ileride photoshop falan öğrenirsem belki solo çalışma da yaparım. (İleri dediğim en aşağı 2 yıl) O zamana kadar bu tek çalışmam olarak kalacak.

Ravage hocanın yerini tabi ki tutamayız keşke gelsede Punisher Max'i balonlamaya devam etse. O gelene kadar bu sayıyı idare edin

Bu arada şu iç kapağı ''Castle'ı Yakala'' yapmasına sinir oldum bende kendi hünerlerimle yeni kapak yaptım şimdi abdullah düşünsün

Konu Cobra Captain tarafından (06.Eylül.2013 Saat 10:41 ) değiştirilmiştir.
Cobra Captain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:08   #4
Çeviri Balonlama

Şükrü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 141750
•Rep Seviyesi :
Şükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond reputeŞükrü has a reputation beyond repute
Şükrü - İCQ üzeri Mesaj gönder Şükrü - AİM üzeri Mesaj gönder Şükrü - MSN üzerinden mesaj gönder Şükrü - YAHOO üzeri Mesaj gönder
Türkçe'si cidden Castle'ı yakala bu arada
The_DarknesS ve abdullah bunu beğendi.

Şükrü isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:11   #5
Kıdemli Üye

Cobra Captain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1330
•Rep Seviyesi :
Cobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud ofCobra Captain has much to be proud of
Alıntı: Şükrü´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkçe'si cidden Castle'ı yakala bu arada

valla get'in İngilizce'de çok fazla anlamı var. Ve çizgi romanının konusuna göre falanda yakalamayı çok yakın göremedim kendime o yüzden bayağı tartıştık o konuyu sonra abdullah ın inadı tuttu böyle uploadladı ne edek
The_DarknesS, abdullah ve brawod bunu beğendi.
Cobra Captain isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:24   #6
Yeni Üye

brawod - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1363
•Rep Seviyesi :
brawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud ofbrawod has much to be proud of
balonlama hocam döktürmüş ellerine sağlık
abdullah bunu beğendi.
brawod isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:29   #7
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
CobraCaptain ve Şükrü tartışmayın! CobraCaptain dua et kapağı bıraktım

Brawod iki balon silme öğrettik diye hoca mı olduk cık cık cık

1 balonu unutmuşum onu düzeltip tekrar uploadlayım

Neyse bu arada reklam da yapayım

Gelecek proje: Batman!
The_DarknesS, brawod ve comedian bunu beğendi.

Konu abdullah tarafından (05.Eylül.2013 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
abdullah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 21:41   #8
Süper Üye

kral911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 19872
•Rep Seviyesi :
kral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond reputekral911 has a reputation beyond repute
link nerde dostlar...castlesiz bırakmayın beni...
abdullah bunu beğendi.
kral911 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 22:07   #9
Aktif Üye

percinler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 8044
•Rep Seviyesi :
percinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond reputepercinler has a reputation beyond repute
ben de bulamadım linkleri..
abdullah bunu beğendi.
percinler isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Eylül.2013, 22:07   #10
Çeviri Balonlama

•Rep Seviyesi :
Link yenilenmiştir

Bookmarks

Etiket
comics, max, punisher, sayı, tek

Seçenekler
Stil