Astonishing X-Men v3 027 (Çeviri Balonlama)

jokerpinscher

Yeni Üye
8 Haz 2012
3
59
axmen27.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Çevirisiyle, balonlamasıyla harika bir çalışma olmuş. Öykü de ilginç. Çinli mutantlarla karşılaşacağız galiba yakında :)

Ellerinize sağlık, sevgili dostlar.

4 Ağu 2012
39
34
üzgünüm ama bence 25,26,27 kaldırılmalı çünkü marmara çizgi bu ay 5. cildi yayınlayacak ve içinde bu sayıların hepsi olacak...

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Araya uzun zaman girdi sanırım.
Bir önceki sayıyı unutmuşum. Döndüm de baktım.

Mutant çelişkilerine doyum olmuyor. Seviyorum tüm X Familyasını.

Ellerinize sağlık. Güzel işcilik olmuş. Yeni sayı için çok beklemeyiz umarım.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
üzgünüm ama bence 25,26,27 kaldırılmalı çünkü marmara çizgi bu ay 5. cildi yayınlayacak ve içinde bu sayıların hepsi olacak...

Yayınlasınlar düşünürüz?
Kaç ay önce yayınladılar farkındamısın?
Biz onların hakkına saygı duyarken onlar bizle ödül almaktan utanç duymuşlar nedense?
Ve biz saflarda her zaman yeni çıkan yayınlarını buradan bedava reklam yapıp çizgi roman severlere duyururken?

4 Ağu 2012
39
34

Yayınlasınlar düşünürüz?
Kaç ay önce yayınladılar farkındamısın?
Biz onların hakkına saygı duyarken onlar bizle ödül almaktan utanç duymuşlar nedense?
Ve biz saflarda her zaman yeni çıkan yayınlarını buradan bedava reklam yapıp çizgi roman severlere duyururken?

bence türkiyede çr yayınlayan bu kadar az kişi varken kızmaktansa saygı duymalıyız ve empati kurmalıyız

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
bence türkiyede çr yayınlayan bu kadar az kişi varken kızmaktansa saygı duymalıyız ve empati kurmalıyız

Yukarda yazdıklarımı okuyup anlayamadın galiba?
Bizim yaptıklarımızı ve davranış tarzlarını yazdım.
Kaç ay sonra yayınlıyacakları belli olmayan bölümleri uğraşıp çevirenlere balonlayanlara (basılı yayınlardan daha profesyonel iş çıkarmışlar )teşekkür ederim ve her yayınevinede açık kapı bırakanlar olarak sıkıntımız tarzlarında...