Şu VIP konusunu artık kapatsak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,579
Bence artık bu saatten sonra diğer oluşumdan bahsetmek gereksiz..hepimiz bir hayal kırıklığı yaşadık ve neden?? nasıl olur böyle bir aşağılama dedik.. biliyorum.. Kötü bir tecrübeydi..Ammaa... Sonuçta Bizler buradayız ve paylaşımlara son hız devam ediyoruz.. yakında internet aleminde bu karşılıksız, çıkarsız ve gönülden sitenin en büyük olacağına eminim.. Yani artık onları suçlamanın bir anlamı yok.. evet linkler var ve açmıyorlar, körler sağırlar birbirini ağırlar misali 20 kişi bir araya gelmiş al bu sana bu da sana şeklinde kendi aralarında ama sadece kendi aralarında eğleniyor ve diğerlerinin ricalarından hatta bazen yalvarmalarından zevk alarak kendi kendilerini tatmin ediyorlar...
Evet Bu eserlerin pek çoğunda onların taraması var..Sonuçta tarayanın emeği çok fazla.. bunu inkar etmek nankörlük olur. Ama tarayan kişi her şeyiyle bu kitapların sahibi gibi davranırsa, asıl emek verenlere, yani yazarlara çizerlere ve de en önemlisi okurlara en büyük ihaneti etmiş olur... kimse unutmasın ki .. ÇİZGİ ROMANLAR HEPİMİZİNDİR..
Yani onlardan bize ne ??? Açmazlarsa açmazlar ,mecburlar mı?? Fakat bilinmeli ki artık kimse tek tabanca degil. Çizgi diyarı burda !!.. çizgi diyarına yolu düşen zaten bir daha başka yere uğramıyor.Çünkü bütün güzelliklere burda kolayca ulaşabilir, mutlu oluyor... Şunu demek istiyorum biz nerde olduğumuzu iyi biliyoruz ve paylaşımlarımızı her isteyene gönülden sunmaya hazırız.. Bu yarışta artık 1. belli.. Biz bunun adına samimiyet ve içtenligin zaferi diyoruz.. peki 2. kim ??

Son düzenleme:

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,797
Darkwood
Evet bende katılıyorum artık VIP kavramını lugatlarımızda ve konularımızda yer vermeyelim hatta esprisini bile yapmayalım.Herkes kendi sitesinde istediği kuralı koyar istediğinle paylaşır istemediğinede vermez.Bu olay hepimizi çok yaraladı ve bir çok insana gerçekten akıl almaz bir şekilde haksızlık yapıldı ama sonuçta site onlarındı.Şimdi bizler buradayız ve bu site hepimizin.Paylaşımlar az olur çok olur önemli olan konu o değil, siteye giren herkes eşit muammele görüyor, ben kendi adıma bir talep olduğunda elimden geldiğince ilk o konuya yer vermeye çalışıyorum. Avrupa Yakasındaki Dilber Hala misali 'biz siteyi ortaya koyduk beyenen gelir beyenmeyen bırakır kaçar' mantığı bana göre biraz ters.Kimsenin maddi bir çıkarı olmayan böyle sanal ortamlarda EGO denen şey insanları belki vezir yapar ama önemli olan şeyden mahrum bırakır ADAMLIK...Neyse arkadaşlar çok fazla kafanızı şişirdim kusura bakmayın.ve deminde söylediğim gibi bu VIP konusuna artık bir son verelim...TEŞEKKÜRLER....

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Pekçoğumuzun canını sıkmış olan bu kavramı artık unutmak en mantıklısı olacak. Biz yola çıkarken anti-vip olarak değil yarım kalmış ve başkaları tarafından bu zihniyetle daha da ileri götürülemeyecek bu sıcak ve samimi projeyi hakettiği şekilde yaşatma amacını benimsedik. Bir kısmınıza biz ulaştık ancak belki de çoğu kişi daha biz ulaşmadan aramalarda buldu bizi. Bu da ne kadar kısa sürede yol aldığımızı ve ne denli başarılı olduğumuzu gösteriyor. O nedenle ki bu tip şeylere ihtiyacımız hiç olmadı. Konunu kapanması en iyisi, kaldı ki ciddi manada açılmış bir konu da yok. Yeri gelir içimizi dökebiliriz ama abartmamamız gerek. Yolumuz uzun bir yol ama önümüz açık. Kendi işimize bakalım...

Sonuç itibariyle herkes bu tavrı benimsedikten sonra bu konuda mevzunun daha fazla hatıra gelmemesi amacıyla kaldırılacaktır.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
Tüm arkadaşlarıma yürekten katılıyor sitemizin yoluna devam edececeğini biliyor ve Yunus'un şu dizelerini arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum.
BİR KEZ GÖNÜL YIKTIN İSE
Bir kez gönül yıktın ise
Bu kıldığın namaz değil
Yetmişiki millet dahi
Elin yüzün yumaz değil

Yol odur ki, doğru vara
Göz odur ki, Hakkı göre
Er odur ki alçak dura
Yüceden bakan göz değil

gecekusu

Yeni Üye
26 Haz 2009
21
4
İp ucu şu bir foruma üye olduysanız her konuya göz atmalısınız ben farkında olmadan vip demiştim,ben maalesef para vererek kesinlikle bu site değil üye olmuştum ama tamamen hayal kırıklığı oldu...ama şu gerçekde var indirip kaç mantığı düşünmedim değil hani ne yorum yazacan ne bakacan indir kaç işte manatığı ama olmadı bakın tonla yazdım hem mecburda değildim...teşekkürler tüm paylaşımcı dostlar

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,466
ANKARA
Affınıza sıgınarak nacizane bir yorumda da ben bulununmak istiyorum isim vermiyeceğim bir foruma üye oldum sırf vip olabilmek için açmadıgım konu didiklemediğim bölüm kalmadı sonucu banned nedeni ise araştırmadan konu açıyormuşum ..Bu nasıl bir işleyiş tarzıdır 10 kişi paylaşım yapıyor 30 kişi vip olmuş linkleri aralarında paslaşıyor 100 lerce üye ise bekliyor böyle bir mantık varmı arkadaşlar kusura bakmayın umarım çok sert olmamıştır...

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,797
Darkwood
yok dostum hepimizin yaşadığı değişik sorunlar oldu bahsi geçen yerde ama sonuç hep aynı oldu sen vip olamadım diyorsun oysa orada admin olan arkadaşımız dahi vardı onu bile sebepsiz yere banladılar...

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,466
ANKARA
Değerli @serkan@ kardeşim leb demeden leblebiyi anlıyorsun vallahi 15 günde 250 ye yakın konu açtım belki bir umut şimdi olmasa da dedim ilerde bir şeyler olur mantıgı ile beklerken banlandım olsun yinede kimseye kırgın değilim böyle uygun görmüşler demekki ben kendim 3 forum kapadım hepsi nin hostu domaini bana aitti anlıyacağınız nice küfürler yedim silinen linkler yüzünden ama yinede önüme geleni banlamadım ve hala bir blog sitem var oyun incelemeleri ve tanıtımları yapıyorum..ama her zaman önceliğim ÇR ler olmuştur:)

Tsubasa

Admin
11 Mar 2009
530
1,176
Oleyyy ben hiç konu açmadan banlandım :D :D :D
Sorun zaten sizin sitelerinizin olmuş olması değil. Onların ilk defa sitelerinin olmuş olması :) Bırakın tadını çıkarıp egolarını tatmin etsinler.

gecekusu

Yeni Üye
26 Haz 2009
21
4
Aynı forumdan bahsediyorsak dergi de çıkarmışlar açık link vermişler ama vip üyelik kanayan bir yara gibi devam ediyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...