Limon 077

aksamsefasi

Süper Üye
5 Eki 2018
4,512
85,422
İzmir
Üstad tamamlanmasını en çok istediğim seride çok güzel işlere imza atıyorsun. Sonsuz teşekkürler. kırmızılardan elinde olmayan varsa bizlerle de paylaşırsan herkes bohçasını bir kurcalar. Hpbir elden tamamlamaya çalışırız :)

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,342
Üstad tamamlanmasını en çok istediğim seride çok güzel işlere imza atıyorsun. Sonsuz teşekkürler. kırmızılardan elinde olmayan varsa bizlerle de paylaşırsan herkes bohçasını bir kurcalar. Hpbir elden tamamlamaya çalışırız :)

Ne demek hocam, esas ben teşekkür ederim. Ama ne yazık ki benim yakıtım bitmek üzere. :'(

Resimde turuncu olanlar elimde mevcut olanlar. Mavi olanlar elimde olmasına rağmen sayfa eksiği olanlar. Kırmızılar ise elimde olmayanlar. Yeşiller tahmin edeceğiniz üzere sitede mevcut. Yani son durumda 24 adet eksik kalıyor, 3 adet de tamamlanmamış.

Hiç olmayanlar:
15, 23, 24, 25 26, 28, 30, 35, 36, 37, 38, 42, 44, 46, 48, 49, 51, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66.

Sayfası eksik olanlar:
10, 40, 74

Elimdekilerin daha tamamını kontrol etmedim, taradıkça eksikleri ortaya çıkıyor, sayfaları falan eksik olabilir. Örneğin 74. sayının sadece kapaktan ibaret olduğunu, içinin 75. sayının sayfalarından oluştuğunu daha yeni tararken farkettim.

Paylaştığım Limonların tamamını Nadirkitap, Kitantik, Gittigidiyor vb. yerlerden edindim, yani resimde kırmızı gözükenler sadece elimde değil, bu kaynaklarda da yok.

Dolayısı ile dediğniz gibi, iş forum üyelerinin çıkınlarına kalmakta artık. :) Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik, hadi bir el atalım şu işe! :)

Son düzenleme: