Lilith - 01 - Sign of the Triacanto [İngilizce]

theundead

Yeni Üye
7 Şub 2011
39
449
image0101.jpg

Lilith'in ilk ve de ingilizce sayısı. sanırım ingilizce olması daha makbul. ilk birkaç sayfasına baktım, ağır bir ingilizcesi yok.
belki çeviri-balonlama takımındaki dostlar Lilith'e de bir el atarlar. (mecazi anlamda tabi :))

Not : Lilith başlığı altında açılmış olan İtalyanca 6 sayıya ait 6 konudaki tüm linkler kırılmış. yönetici dostlarımın bilgisine...

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,763
İstanbul
Lilith'in ilk sayısı, çizgi roman dünyamıza hızlı bir giriş yapıp kısa sürede epeyce çizgi romanı dilimize kazandıran 1001 Roman Yayıncılık'ın son çizgi romanlarından birisi oldu. Dolayısıyla ilk sayı dilimizde mevcut zaten.

Sevgili the undead, mesajının kırık linklerle ilgili bölümüyle ilgili de bir şeyler söylemek isterim. Mesajın, kırık link yenilemenin bir yönetici görevi olduğunu düşündüğünü gösteriyor. Elbette durum böyle değil. Şimdi ben senden bir şey rica ediyorum. Lütfen internet üzerinden araştırma yaparak sen yeniler misin bu kırık linkleri? Aradığında bulabileceğinden ve bulduğunu da bizlerle paylaşabileceğinden eminim. İngilizce sayıyı bularak attığın adımın devamının da geleceğini ümit ve tahmin ediyorum. Bu sayı için çok teşekkür ederim.

Aslında bu isteğim yabancı dildeki paylaşımlarla ilgili kırık link bildiriminde bulunan tüm dostlarıma yönelik. Lütfen önce siz internette bir araştırma yapın. Bulabilirseniz de siz paylaşın forumda. Çabalarınıza rağmen bulamıyorsanız kırık link bildiriminde bulunun elbette.

Bunu yaparak foruma ve çizgi romana katkı sağlamış olacaksınız.

Sevgiler.

Son düzenleme:

theundead

Yeni Üye
7 Şub 2011
39
449
Lilith'in ilk sayısı, çizgi roman dünyamıza hızlı bir giriş yapıp kısa sürede epeyce çizgi romanı dilimize kazandıran 1001 Roman Yayıncılık'ın son çizgi romanlarından birisi oldu. Dolayısıyla ilk sayı dilimizde mevcut zaten.

Sevgili the undead, mesajının kırık linklerle ilgili bölümüyle ilgili de bir şeyler söylemek isterim. Mesajın, kırık link yenilemenin bir yönetici görevi olduğunu düşündüğünü gösteriyor. Elbette durum böyle değil. Şimdi ben senden bir şey rica ediyorum. Lütfen internet üzerinden araştırma yaparak sen yeniler misin bu kırık linkleri? Aradığında bulabileceğinden ve bulduğunu da bizlerle paylaşabileceğinden eminim. İngilizce sayıyı bularak attığın adımın devamının da geleceğini ümit ve tahmin ediyorum. Bu sayı için çok teşekkür ederim.

Aslında bu isteğim yabancı dildeki paylaşımlarla ilgili kırık link bildiriminde bulunan tüm dostlarıma yönelik. Lütfen önce siz internette bir araştırma yapın. Bulabilirseniz de siz paylaşın forumda. Çabalarınıza rağmen bulamıyorsanız kırık link bildiriminde bulunun elbette.

Bunu yaparak foruma ve çizgi romana katkı sağlamış olacaksınız.

Sevgiler.

Sevgili Direnç11, görev kabul ediyorum. :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,763
İstanbul
Körün istediği bir gözdü, sen verdin bize iki göz. :)

İtalyanca beklerken, İngilizce Lilith ile karşılaşmak harika oldu.

Beni çok mutlu ettin, sevgili theundead.

Ellerine sağlık.